Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok a szüleimmel...

19 éves vagyok a szüleimmel élek a barátommal és a kislányunkkal havi 35ezret kell adnunk oda anyáméknak ti mennyit adtok oda havonta a szülőknek és hányan lakotok ott?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 19:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
nem lakunk a szülőknél. először tanultunk,aztán dolgoztunk,aztán vettünk házat,és utána szültem a gyerekeket
2011. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Mi együtt lakunk apukámmal (4-en), ők 3-an vannak. Külön kasszán vagyunk teljesen!! Mindent felezünk!! Ilyesmiket, hogy wc papír, kézmosó, mosogatógép tabletta, egyszer ők vesznek, egyszer mi.
2011. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel azt szeretnéd kérdezni, hogy ez sok vagy kevés? Szerintem 3 főre ez nem sok. Gondolj bele, hogy víz, villany, fűtés, stb, mennyi kiadás van.

Mi anyósomnál lakunk, kp-t nem adunk neki, hanem a csekkeket adjuk fel, illetve párom kajajegyét adjuk oda.

2011. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 napietus ***** válasza:
92%

teljesen reális összeget fizettek. saját házban sokkal több lenne a rezsitek, én kb. 90 eFt-ot adok fel havonta rezsire a postán.


elsőnek bár stílusa nyers, szavaiban mély igazság rejlik...

2011. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Mi öten lakunk együtt, édesanyám, húgom, férjem, kislányunk és én.

Mi 60-at adunk, borzalmasan sokallom igazából, mert külön háztartásunk van, mindenki magára föz, stb. És mi kevesebbet fogyasztunk mindenböl, de a tisztítószereket is mindig mi vesszük, miközben a lakást ök is ugyanúgy használják.

Mennénk is el, de anyámék nem hagyják, mert nem akarnak teljes rezsit fizetni.

2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

Most miért pontoztátok le az elsőt? Teljesen igaza van!!!

Másrészt meg sztem ez nem opció hogy másnak mennyit kell fizetnie. Nektek ennyit kell. Ebben állapodtatok meg. Szüleid vannak döntési helyzetben, nem pedig ti.

2011. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem sok ez az összes, albérletben ennyi lenne csak a lakbér, és akkor még a rezsiről nem is beszéltünk...



És:

19:19:

Mi az, hogy anyádék nem hagyják? Olyan nincs! Menjetek és éljétek az életetek!

2011. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
2. vagyok, mi sem jó kedvünkből lakunk együtt. Ahogy előttem is írták, így sokkal olcsóbb, és a kérdező se ad bele túl sokat! Mi is tanulunk csakhát eleve a férjem szülei és a saját szüleim is úgy el vannak adósodva, hogy egy forinttal nem tudtak támogatni az egyetem alatt és még sorolhatnám. Így nehéz életet kezdeni.
2011. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Az elsőnek aztán igaza van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van az elsőnek, de nem ez volt a kérdés, így nem hasznos a válasz.
2011. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!