Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan Férfi, aki soha sem...

Van olyan Férfi, aki soha sem szeretne hűségben élni, és nem is akar komoly kapcsolatot egész életében? (Inkább Pasik válaszát várom)

Figyelt kérdés
Az eset a következő: Van egy srác, aki megbolondított 5 éve. A távolság miatt ritkábban találkozunk, de ha találkozunk, akkor nagyon romantikus programokkal kedveskedik nekem, és min. 3 napot velem tölt. Viszont 5 éve nem fordul komolyabbra a kapcsolatunk és nyílván Ő a messze távolban ismerkedik is. Már volt 2 kibontakozó kapcsolata, mialatt Velem is kalandozgatott! Mindkét kapcsolatát lezárta egy idő után, mondván, neki én kellek, és vannak tervei velem. De akkor miért nem lépünk egyről a kettőre? A Férfi 35 éves, szóval nem is lehet a "fiatal vagyok még élni akarok" szindróma. Pedig én nagyon szerelmes vagyok, de próbálom visszafogni magam, mert nem akarok csalódni. Légyszíves írjátok le nekem,hogy ennek mi az oka! Köszönöm
2011. jún. 23. 10:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát... megszakad a szívem, de köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 23. 12:48
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Nah, én pont ilyen vagyok, csak nőben. Nagyon szeretem a páromat (9 éve), de nem akarok összeköltözni vele,se családot alapitani. Nekem kell ez a szabadság. Nem csalom meg,isten ments,csak nem szeretném elvágni magam elöl a lehetőséget,hogy még más férfit is megismerjek.Most jó igy, de ki tudja nem szeretek-e bele valakibe mondjuk 1 év mulva. Akkor csak simán szakitok és kész. Mondom ezt úgy,hogy tényleg szeretem! Vannak emberek, akik így vannak összerakva. Sztem a párod is ilyen.

28/N

2011. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. De hogy nem te vagy az, aki irant azt az egyetlen igazi nagy szerelmet erezni tudja, az biztos.
2013. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!