Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen próbákat állt ki a...

Milyen próbákat állt ki a kapcsolatotok/ti magatok, mire "révbe értetek" a párotokkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Eleve ott kezdődött, hogy 17 évesen lettünk szülők.Pontosabban én voltam 17, Ő 19.Szutyok albérletben kezdtük, suli mellett, baby mellett dolgozni, maszekolni, piacozni, majd építkezni, vállalkozni, ahh, elmondani is sok.Mindegy, megcsináltuk, 18 éve vagyunk boldogok egymás mellett.


35/N

2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
megszámlálhatatlanul sokat.
2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az igen! Gratulálok!
2011. jún. 27. 12:46
 4/19 A kérdező kommentje:
12.45 - pl.?
2011. jún. 27. 12:47
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy hormonális betegség miatt úgy 1 év alatt felszedtem 30 kg-t, nem is tudtam, mi áll a hátterében, de mikor felkerestem egy endorkinológust, kiderült, hogy nem az én "hibám". Már szerencsére minden lement, hála a gyógyszereknek és a célzott diétának, de nagy próbatétel volt Neki és nekem is, hogy végigéljük. És nem csak a plusz kilókról beszélek, nagyon megváltoztam, zárkózottabb lettem, talán depressziós is, mert régen sokat sportoltam, mindig ügyeltem az alakomra, és nagy veszteségnek éltem meg, hogy nincs kontrollom a hízás felett, csak jöttek és jöttek a kilók, na komolyan borzalmas volt. Az önértékelésem a béka feneke alá került, de lelkileg nagyon sok erőt kaptam tőle, és 90 kilósan is tudta mondani, hogy gyönyörűnek tart.
2011. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

depresszió az én részemről, páromnál súlyos betegséget diagnosztizáltak, majd kiderült, hogy nem lehet gyerekünk, munkanélküliség... nagyon rövid idő összecsaptak a fejünk felett a hullámok, borzasztó volt...


Most viszont már hál'istennek minden rendben, nagyon boldog feleség vagyok, férjem betegsége javulóban, anyagilag is helyrejöttünk és megszületett a csodálatos kisbabánk is:))


Azt hiszem én vagyok a legboldogabb feleség és anya a világon és ez mind annak köszönhető,hogy kölcsönösen kitartottunk egymás mellett, jóban rosszban.

2011. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 napietus ***** válasza:
56%

nekünk szerencsére nem voltak próbatételek, olyan szépen, simán, nyugodtan ment minden :) a férjemnek ugyan volt már egy gyereke, akit ő nevelt, lehet, hogy van, aki ezt próbatételként élné meg, nekünk olyan természetes volt az egész. én nagyon örültem, hogy a férjem mellé "2in1", mindjárt egy gyereket is kapok, és rögtön anya lehetek, mielőtt még szültem volna :)


29/N

2011. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Huh.

Elkesztunk járni,kb fél év után kiderült hogy elég komoly depressziós vagyok.kezelésekre kellet járnom,gyogyszert szednem,párom nagyon aggododott hogy meggyogyulok-e valaha.sikerult 1,5-2év alatt.

Ősszeházasodtunk,gyereket szerettünk volna,4szer vetéltem el a 4év probálkozós időszak alatt.

Mindeközben a családunk minden tagjának lett valami komolyabb baja.

Most igy a 10.évünkben érzem azt hogy boldogok vagyunk,semmi probléma nincs,élvezzük az életet és egymást.

2011. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Több, mint 2 évig külön voltunk egy félreértés és azutáni makacsoskodás miatt. Aztán minketten fel kellett rúgjuk a párkapcsolatunkat, hogy együtt lehessünk, de megérte.
2011. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Családi ellenszenvet, tönkremenést, egymástól 200 km-re élést, megcsalást, idegösszeroppanást, szakítást, munkanélküliséget, anyagi tönkremenést.

Most úgy tűnik, jó. De nem mondanám, hogy révbe értünk, egy kapcsolat soha nem ér révbe. Bármikor felbukkanhat gond, egy betegség, egy munkanélküliség, a lakásunkat is elveszíthetjük bármikor, gyerekünk még nincs, de ki tudja, lesz-e, és ha lesz, nem lesz-e gond vele... azt vallom, hogy soha nem szabad megállni és ülni a babérjainkon, mert ha azt tesszük, még peobléma nélkül is felléphet pl. elhidegülés, akármi. Mindig, mindig számolni kell azzal, hogy bármi bekövetkezhet.

2011. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!