Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom kicsit rám ijesztett,...

Barátom kicsit rám ijesztett, én pedig nem megfelelően kezeltem a helyzetet. Mit gondolnak ilyenkor a fiúk? Most csalódott bennem?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, ő 22, én 18. Múltkor elkezdett arról beszélni, hogy milyen lesz a házunk, meg hogy fogják hívni a gyerekeinket, meg ilyenek... Annyira hirtelen jött, hogy köpni-nyelni nem tudtam, annyit mondtam rá, hogy nem akarok gyereket (ami nagyon nincs így, mert legbelül erre vágyom, de gondolom még éretlen vagyok ahhoz, hogy ezt így megfogalmazza nekem, de szerintem ezt tudja.) Nem mondott semmit. Nagyon megbántottam? Szerintetek tudja, hogy csak meg voltam ijedve??
2011. jún. 28. 20:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy komolytalan a tervezgetése, mert máskor is mondta, 3 év múlva mikor elvégezte az egyetemet, ő házat szeretne, meg családot. Csak azt nem kalkulálta bele, hogy 3 év múlva én 21 éves leszek, és tanulok...
2011. jún. 29. 07:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem mitol ijedtel meg,elmondta a terveit es ez jo,legalabb tudod hogy hosszu tavra tervez veled.

Szerintem elcseszted hogy hazudtal neki,ezt kellene helyrehozni.

Mi a kapcsolatunk elejen beszelgettunk ilyenekrol(pont ilyen idosek voltunk mint ti)Tok jol elabrandoztunk,tervezgettunk nincs ebben semmi rossz.

2honapja jartunk mikor feljott a gyerek tema es megbeszeltuk a neveket,9evre ra megszuletett a lanyom,nem volt kerdes milyen nevet fog kapni.

2011. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

21:09

17/L vagyok, és én is éppen azt tettem, amit mondtál: lecseréltem a 20 éven felüli, hasonló mentalitású barátomat egy züllött füves hülyegyerekre, és el kell mondjam, életem legjobb döntése volt ;)

2011. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, akkor sem kell tartanod attól, hogy a tervek hamarosan megvalósulnak, mert ha kikerül az egyetemről, utána még munka kell, még pénz kell, aztán nem árt, ha van lakásotok és egy olyan biztonságos anyagi háttér, amitől már aggodalom nélkül belevághattok a családalapításba és ezek megszerzése azért eltart egy darabig. Most annyi a dolgotok, hogy megismerjétek és szeressétek egymást, és elfogadjátok egymás idegesítő baromságait, mert sajnos mindannyiunknak vannak ilyenek. Amíg ez nincs meg, addig nem is érdemes túlságosan előre tervezgetni.


És kedves válaszadó lányok, akik szerint jobb egy kőkemény f*sza csávó, mint egy előretervező nyálgép! Senki nem ítél el titeket. Fiatalok vagytok, éljetek, szexeljetek! Ez normális. De amikor csalódtok a züllött füves, de nagyon vicces pasitok miatt, aki jól elhasználgat, aztán tovább áll, akkor ne ordítozzátok, hogy minden férfi disznó, hanem húzzátok ki magatokat és akkor is legyetek büszkék magatokra, mint akkor, amikor otthagytátok a "nyálgép" pasitokat. Érezzétek nőnek magatokat akkor is, amikor a FÉRFI, akit "szerettek", csak egy bizonyos részeteket akarja megismerni és használni. És akkor is legyetek öntudatos erős kezű nők, amikor látjátok, hogy az a FÉRFI már egy másik lánnyal tesz úgy, mintha szeretnék egymást. Ha ez megy, akkor nincsen semmi baj.

2011. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs lecserélni:) Örülök, hogy velem tervez, de akkor is nagyon fura volt, mikor ilyeneket mondott.
2011. jún. 30. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!