Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen kislány...

Mit gondoltok az ilyen kislányokról?

Figyelt kérdés

és természetesen,az anyukájukról is,akik már a 100. szépségversenyre viszi őket,és a kislányok így néznek ki,mint ezen a videón: [link]


műszempilla,smink,haj.. nekem ez túúl sok!

VÉLEMÉNYEK?


2011. jún. 29. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukájuk nagyon elszúrja őket.... :(
2011. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
amerikai
2011. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem érdekel, nevelem a saját lányomat a lehető legjobban.
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukak akartak szepsegkiralynok lenni, nem sikerult, elment a vonat, igy a kislanyukon remenykednek, elik ki azt ami nekik nem adodott.
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Úúúristen! Ez nem normális dolog, az biztos. Csak szegény kislányokat sajnálom, hogy ilyen anyukájuk van!!
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A szülőket díjaznám egy nyaklevessel...
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ribancok lesznek, lenéznek minden más kiscsajt akinek ez nincs meg, a pénz lesz a minden, az anyukája pedig a kislányát rakja bele ebbe az életbe azért mert neki gyerek korába nem volt meg ez
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, láttam-e már szomorúbb látványt, mint amikor a hét-nyolc éves kislány a verseny után ott ült elkeseredve a vakolatszerű sminkjében, a kisgyerek lábára semmiképp nem való cipőben, kényelmetlen ruhában, és épp tépte le magáról a műszempillákat! Nem tudom, milliméternyivel is enyhébbek-e annak a gyereknek a sebei, akit kiskorától kezdve egy házi versenyistálló teljesítménykényszeres állataként, igazságtalan és szükségszerűen kudarcos (hiszen mindent úgysem nyerhet meg) összevetések veszteseként tartanak, mint annak a gyereknek, akit otthon vernek.
2011. jún. 29. 14:48
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Viccesnek találom, és szánalmasnak. Megérdemlik ezt az életet.
2011. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat sajnálom, az anyjukat meg nyakon vágnám...
2011. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!