Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kell-e állítani a haverom...

Le kell-e állítani a haverom fiát, aki "érdekesen" viselkedik az apjával?

Figyelt kérdés
Egy régi haveromról van szó, akinek egy tök normális kamasz fia van (17 éves). Mostanában egyre gyakrabban előfordul, hogy a fia odaül mellé, és elkezdi simogatni az apjának a lábát. Ez talán csak fiúi szeretet, de a haverom nem tudja, mit kezdjen vele. Ilyenkor csak mosolyog és zavarban van. A fia nemrég azt kérte tőle, hogy otthon ne vegyen fel hosszú melegítőalsót, hanem legyen csak shortban, mert szereti nézni a lábait. Ezen a haver kicsit csodálkozott, de teljesítette a fia kívánságát, hisz a gyerekéért mindent megtesz az ember. Én mint haver azért nagyon furcsállom, hogy mikor náluk vagyok vendégségben, a haverom fia felém fordul, odamutat az apja lábára, és megkérdezi: Ugye milyen klassz lába van a fateromnak? - Köpni-nyelni nem tudtam, a haver viszont csak nevetett, azt mondta, majd kinövi a srác, hagyni kell. Tényleg hagyni kell? Nem kellene valahogy leállítani?
2009. márc. 28. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Sztem a fiú csak szórakozik ha ottvagy.:D

am nemtom lehet van benne vmi esély h meleg lessz.

bár lehet az apjának is teccik.:D

2009. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kamukérdés szaga van, de átlépek most ezen...


Ha tényleg igaz, akkor lehet, hogy meleg, és átvette a sztereotípiákban (amúgy teljesen hibásan) leírt viselkedésformákat.

De láttam olyat is, hogy hasonló viselkedés egy mentális betegség tünete volt.

De az is lehet, hogy csak arra kíváncsi, hogy ezzel a viselkedéssel mire tudja rávenni az apját. Zavarba hozza, és zavarában az apa mindent megtesz, megenged, megad neki.


Szerintem el kellene vele beszélgetni, és semmiképpen sem kell hagyni. De a beszélgetést előítéletek nélkül, tiszta lapokkal kell lerendezni!

2009. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem normális. Azt sem hiszem h meleg lenne hiszen akkor nem az apjára tenné a megjegyzést. Inkább Oidipusz-komplexus gyanús, de sztem kérdezzetek meg egy pszichiátert és ha ő úgy véli, menjen a gyerek is.
2009. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az apjának sem kéne kelletni magát a gyereknek...
2009. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt a suliban a pszihologus, vagy a nevelesi tanacsadoban megmondjak nektek, minek a jele ez. Mert hogy nem normalis dolog, az tuti! A 17 eves kamasz az apukaja labat nezegeti?

A gyereknek nem kell arrol tudnia, hogy az apa elmegy megkerdezni szakembert, mit jelent ez.

En nem orulnek neki egyaltalan!

2009. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de szerintem elég, ha az apja nem bátorítja.
2009. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meleg, azzal nincsen baj, ám h az apját mustrálja, az már beteges.
2009. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!