Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek születnek ilyen hulladék...

Minek születnek ilyen hulladék emberek?

Figyelt kérdés

Mint én. Elzavartam a fenébe az összes képmutató haveromat és ismerősömet, töröltem magam minden közösségi oldalról, egy ideje undorodom az összes embertől...azt se tudnám elképzelni, hogy családom legyen valaha. Nem érdekel senki és semmi, beleuntam a diktatúrába - népbutításba, ami itt zajlik, azt se bánnám, ha hirtelen elcsapna valami és hat láb mélyre tennének.


Kezdetben az őseim csesztettek, majd minden egyes iskolában (az egyetemig) a tanáraim, osztálytársaim hogy milyen szánalmas vesztes vagyok, és jé...a gép kidobott egy autista, balfék lúzert. Mindent feladok egyhamar, sose volt kedvem élni. Azért lettem nyelvszakos, hogy elhúzzak erről a porfészekről, viszont annyiszor kaptam meg, hogy úgyse fog sikerülni, hogy erről is lemondtam.


Van akinek a halál lehet az egyetlen kiút?


2011. júl. 7. 17:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Ezért kell optimistának lenni "márcsak azért is megmutatom"
2011. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az önsajnálat vége lehet az egyetlen kiút. Másoknak sem jobb, mint neked, csak ők tudnak élni az adott lehetőségekkel. Ha ennyire semmibe veszel mindenkit, akkor minek adsz a véleményükre? Minek hiszed el a negatív kritikákat? Mert ha az ő hatásukra érzed magad szarul, akkor kisebbrendűségi komplexusod van. Ha viszont csak emberundorban szenvedsz, akkor teljességgel logikátlan és értelmetlen a gondolkodásod.
2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el!

Louise L. Hay - Éld az életed

2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
szard le
2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
17:39- ott a pont :)
2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Nektek mi bajotok, eszembe nem jutott ennyi idősen a halál.Nem hiszem el, hogy ennyire nem találod fel magad.
2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
az első 17:39-nél :)
2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Bolon~ vagy Te Kisfiam, csak nem forogsz..:)

Holnap mindjárt szebb színben látod a világot.

Tessen jó véleménnyel lenni magadról!

2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
na ide figyelj...én is ilyen vagyok...majdnem csak én 14 éves...engem kirekesztett szinte mindenki. Haverok már csak egy pár. És akkor én mit csináljak. Ha felmegyek az Iwiw-re vagy a tökömtudja mire. Le se szarnak vissza se írnak. Hasonló a helyzetem. Én nem gondolkodtam a halálon még de nem is fogok, neked sem ajánlom! Tarts ki!!!!
2011. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Az a te bajod, hogy negatívan állsz mindenhez, és nem azt keresed az életben, ami szép, ami erőt ad, hanem csak azt, ami rossz és ami visszahúz. Tudom, jössz majd azzal, hogy könnyű ezt mondani. De elhiheted, az én életem sem csupa móka és kacagás. Van, ami a saját hibámból nem a legjobb, más dolgok meg a körülmények miatt (amik többé-kevésbé mindenkit érintenek), szóval tudnék én is panaszkodni, meg másokat hibáztatni, egy darabig azt is tettem, de aztán rájöttem, hogy így minek is élek? Inkább azokra a dolgokra koncentrálok, amik szebbé teszik az életemet. Vannak céljaim, dolgozom is értük, találtam az életben olyan dolgokat, amik erőt adnak, és azon vagyok, hogy ne másoktól függjön a boldogságom, hanem attól, hogy mennyit teszek meg érte.
2011. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!