Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomat hátrahagyjam a...

Cod2balu kérdése:

A családomat hátrahagyjam a Francia Idegenlégió miatt?

Figyelt kérdés
17 évesen megszöknék itthonról és csak egy levelet hagyok hátra, hogy hova mentem valójában .
2011. júl. 8. 01:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
igen
2011. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát,te tudod,de nem gyerekekeknek való hely az,hiddel nekem...Tudom milyen.
2011. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd. Ennyi idősen fel se vesznek. Miért akarsz megszökni?
2011. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
78%
van ott ismerosom... o is hasonlo modon lepett le. talalkoztam azota vele.. hat teljesen tonkrement. pedig o mondhatni az utcan nott fel, kemeny fabol fargtak. nem eri meg.. ha el akarsz menni, menyj el kulfoldre dolgozni, barminek, de a legio nem megoldas. oda azok mennek akiket a borton var.
2011. júl. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sulit nem kellene abbahagyni, a helyesírásodból látszik, hogy szükséged van még kis tanulásra. :-) És a családodat a Francia I. L. nélkül is elhagyhatod.
2011. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 embert ismerek, aki harcolt velük, mindkettő személyiségét alapjaiban rombolta le, érzelem nélküli gépekké váltak, mert olyan dolgokat láttak, hogy azok fényében nem tudtak már normálisan visszailleszkedni a társadalomba. Nem tudtak semminek örülni többé, mert tudták, mi folyik valahol máshol, és nincs egy nyugodt pillanatuk sem, mikor ne lenne bennük a feszültség, hogy a következő pillanatban meg kell harcolniuk az életükért.

Gondolom sok kampányfilmet meg meseregényt hallottál/olvastál már az idegenlégióról, de ha egy szavát is elhiszed, naiv és befolyásolható vagy. Csak annak érdemes oda menni, aki leszámolt az életével, mert ott ha élve jön is haza, akkor is meghal..

2011. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
csak szólok, hogy oda kell a nyelv is. És ahogy elnézem, te még a magyarral sem vagy kibékülve :D
2011. júl. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Cod2balu?

Én meg a WoW-ot szeretem, mégse nyitok magamnak portált Stormwindbe.

2011. júl. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

nem bírnád.

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:49


ezen besírtam

2011. júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

De!!! Ez szimpla félregépelés. A "gy" helyett véletlenül "di"-t ütött... -.-

Akinek nincs zenei hallása, az ne menjen kórusba énekelni!

Aki nem tud helyesen írni, az ne írkáljon fórumokba!


Fiam, te meg azonnal indulj a légióba! Addig is magasabb lesz az országos átlag IQ, amíg te távol vagy..

2011. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!