Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy van új barátnőj...

Megtudtam hogy van új barátnője, úgy érzem belehalok, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk, de új barátnője van. Nagyon boldog, úgy hallottam, mintha kicserélték volna:(

Nem bírom:(


2011. júl. 10. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vagytok külön?
2011. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez is a szerelemmel jár. Idővel elmúlik, majd neked is lesz másik és akkor könnyebb lesz.
2011. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokod,valszeg nálad kicsit sokáig fog tartani,de minden nappal jobb/könnyebb lesz.
2011. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éves kapcsolatomnak lett úgy vége, hogy közbejött egy harmadik - azt hittem belehalok , tudom mit érzel :( de ma van egy gyönyörű kislányom, aki épp 3 hete született, van egy imádnivaló párom , és boldog életem! Hidd el, el fog múlni, túl leszel rajt , csak hagyj időt magadnak, ne vádold magad amiért még mindíg fáj - emlékszem én is haragudtam magamra, amiért hónapok elteltével még mindíg fájt... 9 hónap maga volt a pokol, hullámvölgyekkel, de aztán szépen kitisztúlt minden! Mennyi ideig voltatok együtt? mennyi idős vagy?
2011. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 5 év után szakítottunk a bnőmmel nagyon sokáig hiányzott, nem volt könnyebb egyik nap sem, aztán, bár nem lett senkim az egyik reggel úgy ébredtem fel, mintha soha nem is létezett volna. Majd eljön az a nap neked is. Kitartás.
2011. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nem illettetek össze... Van ez igy, hidd el, neked is el fog jönni a személy, aki miatt te is olyan leszel majd, mintha kicseréltek volna! És ő is igy lesz vele (mármint az új). És igaz, az idő begyógyítja ezt is, amit most érzel, nekem is begyógyította még ha akkor (2 éve szakítottunk, 2 évig voltunk együtt) nem is ugy érztem.
2011. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rövid ideig voltunk együtt, 21 éves vagyok, de mindig is szerencsétlen voltam a kapcsolatok terén. Elegem van hogy nem szeret senki, nem vagyok senkinek elég jó, pedig most tényleg próbáltam jó barátnő lenni, hogy tartós kapcsolatom legyen. Ritkán vagyok szerelmes, de akkor nagyon nagyon. És úgy beleszerettem ebbe a pasiba, hogy így 3 hónap után is fáj, fizikailag is :(

Nem tudok enni, aludni, fogytam egy csomót, nem érzem jól magam. Még barátaim sincsenek akikkel eljárhatnék ide oda :(

2011. júl. 10. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugyanebben a cipőben jártam, mint Te! Nem hittem el, hogy nem vagyok elég jó, hogy engem 1, max 2 hónap után kidobnak évek óta, pedig kedves, megértő, (és megfelelő mértékben) odaadó voltam.

Aztán elkezdtem magammal foglalkozni, élvezni az életet egyedül is. Nem mondom, hogy nem vágytam párra, de alapjáraton jól éreztem magam a bőrömben.

És most már több mint 1 hónapja együtt vagyok párommal, akivel, úgy érzem, tudom a jövőm tervezni. Vannak pici koccanásaink, de egyébként hihetetlen, mennyire összeillünk. Egyszer eljön ez a kapcsolat a Te életedben is. Fiatal vagyok (és én is) sok idő van még erre. Fektess energiát másba (barátok, suli, nyelvtanulás, meló, hobbi stb.), ne hagyd, hogy ez felemésszen!

23/L

2011. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* (bocsánat, korrigálok:) fiatal VAGY (és én is)


ha nincsenek barátok, tessék családdal lenni többet, és igyekezni barátokat szerezni. Régi sulitársakkal mi van?

2011. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom,min mész keresztül,és sajnálom!Átéltem én is ezt párszor életem során...DE....azt ne feledd el,hogy eljön majd az nap,amikor beletörődsz a tényekbe és felébredsz.Elkezdesz mosolyogni és pozitívan gondolkodni.Valakinek pedig megtetszik az a mosoly.Akkor kell esélyt adnod magadnak arra,hogy újra boldog lehess!

Talpra kell állni,mások ennél ezerszer nagyobb csapásokat is kibírnak!

Sok erőt és kitartást kívánok Neked!Sok szerencsét!

2011. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!