Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetne a gyermek...

Hogyan kerülhetne a gyermek az apjához?

Figyelt kérdés

Úgy látszik, válás lesz. Egy 2 éves csöppségről lenne szó, így elég nehéz az ügy.

Anyuka egy antiszociális nőszemély, ordít mindenért a férjével, és a gyerekkel is. Nem főz, nem takarít, a gyereket állandóan lepasszolja valakihez, ha meg éppen otthon van a kicsi, nem foglalkozik vele, ha zavarja már ordít.

Most az apuka elhozta a gyereket pár napra, persze az asszonyka ellenőrzése mellett el mert aludni, nem vette fel a telefont, kész is a megcsalás-elmélet... (ez a pár nap alatt számtalanszor telefonált anyuci, a gyerek egyszer sem volt hajlandó beszélni vele, ez azért elárul valamit)

Az asszony egy 5évre szóló kormányzati lakásban él, utána nincs hová mennie. A férje hazajönne, biztos kertes házba.

Ez lehetne kiindulópont?


2011. júl. 10. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a sztoriban? Csak nem az új nő?
2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Most az apuka elhozta a gyereket pár napra, persze az asszonyka ellenőrzése mellett el mert aludni, nem vette fel a telefont, kész is a megcsalás-elmélet..."


Ezt a részt nem értem...

2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D Nem :) A párom bátyjáról van szó, úgyhogy én másnak a csaja vagyok. :) Itt lakom anyósoméknál, és rossz nézni ahogy az a nőszemély bánik a gyerekével. Senki sem akarná, hogy nála maradjon a gyerek.


A telefont én vettem fel, mikor a reggeli ellenőrzés folyt. A kicsi apja éppen aludt, nem akartam felébreszteni, így ebben a megcsalásos hülyeségben én vagyok a ludas, mert a hülye nő gondolom kitalálta hogy azért nem adom a férjét, mert nincs ott.

2011. júl. 10. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem a szitut. Hát a helyzet sajnos az, hogy amennyiben a gyerek testi-lelki épségét nem veszélyezteti komolyan az anya, addig aligha fogják az apának ítélni, ahhoz meg kicsi még a gyerkőc hogy meghallgassák a véleményét. Kell majd egy jó ügyvéd, aztán hátha..
2011. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!