Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenéd önmagát ellátni nem...

Segítenéd önmagát ellátni nem tudó, fogyatékos rokonodat, ha egyedül maradna?

Figyelt kérdés
Akivel párnaponta biztos beszélsz telefonon és elég gyakran találkoztok, jó a viszonyotok. Ha magára maradna, mit tennétek, saját magatok segítenétek neki? Esetleg anyagilag támogatnátok, ha kell mellé valaki, aki ellátja? Vagy hagynátok a fenébe, oldja meg, ahogy tudja?
2011. júl. 11. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy segíteném, főleg, ha úgymond szoros a kapcsolatunk, hiszen sokat beszélünk telefonon.
2011. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jó kapcsolat van köztünk,ha szüksége lenne rám,akkor mindenképpen segíteném és támogatnám ahogy csak tudom..
2011. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
megpróbálnék mindent megtenni az ügy érdekében:)
2011. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Segíteném, nem kérdés.
2011. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Szereznék mellé szakképzett ápolót, vagy otthonba adnám.

Végignéztem ahogy a nagyanyám, anyám és a nagynéném tönkrement abban, hogy az Alzheimer-kóros nagyapámat ápolta.

2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Segíteném mindenben, ahogyan csak lehet.
2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem segíteném, van annál jobb dolgom is.
2011. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Segítenék szakképzett ápolót találni, de ennél többet természetesen nem igazán segítenék, mivel nem vagyok ápoló. Ha az lennék, lehet, hogy elvállalnám ingyen, de nem biztos.
2011. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

fogadnék mellé ápolót,vagy otthonba adnám. az a legjobb neki.


lehet h nem szép dolog,de én láttam,mit áll ki anyukám a 8 év alatt amig mamámat ápolta,láttam hogyan épül le míg végül lett belőle egy felnőtt csecsemő,borzalmas volt,és a család is nagyon megsínylette.

2011. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén megmondva,én nem tudom hogyan oldanám meg mert:

.pénzem nincs, felfogadni ápolót.

.családom van,tehát én nem tudnék oda szaladgálni,max.egy héten egyszer.

.anyagilag szintén nem tudnám támogatni,csak élelmiszerrel,és amire esetleg nagy szüksége van.

2011. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!