Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Noktol kerdezem elsosorban:ha...

Noktol kerdezem elsosorban:ha van egy ffi, aki szamodra tobb, mint barat/kollega, es valoszinuleg o is szimpatikus, eleallnal- e azzal, hogy figyi, szeretlek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg megtortent, mi volt a reakcio? Termeszetesen sracok is valaszolhatnak. :)
2011. júl. 16. 18:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ugy ertem, valszeg szamara te is szimpatikus vagy.
2011. júl. 16. 18:05
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Én semmiképp. Eléggé félénk vagyok, illetve kezdeményezzen a férfi. De azért apró jelekkel lehet bíztatni
2011. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem. Probalnek neki udvarolni eloszor.
2011. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Jeleket küldenék, de én hiszek a jól bevált szerepekben, jöjjön oda ő.
2011. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát..elhívnám ide-oda, valami közös programra, nevezhetjük ezt randinak is. De semmiképpen se rohand le ezzel szerintem. Szépen fokozatosan, apránként!

21/L

2011. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Apropó: a kezdeményezés szerintem is férfi dolog :)

21/L

2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

úúristen. és mi van, ha ő nem szerelmes beléd? beégetnéd, megaláznád magad???


bocs, de nem süllyednék ide. udvaroljon, ha akar valamit. a nő meg küldje a jeleket.

első körben max kávézni hívnám, azt is inkább burkoltan.


nem vagyok egy bexari lány, de ezt tuti nem játszanám be. ellenkezik az elveimmel :)

2011. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem állnék semmiféle barát/kollega elé ilyennel. Visszautasít, utána meg csak kerülgethetitek egymást vagy a barátság megy galyra.
2011. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én megtettem. Hasonló volt a válasz:)

21/L

2011. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az apro jelezgetesek mar megvoltak, o kezdemenyezett en meg nem ellenkeztem. Aztan fel viccesen elmenoben azt mondta, ezt majd folytatjuk (eppen masszirozott, de hirtelen el kellett mennie). Majd masnap hivott, hogy menjunk el valahova, es ejszakara maradhatok nala (mas- mas varosban lakunk). Ebbe mar nem mentem bele, mert nem akartam a szuleimnek magyarazkodni, hogy miert maradok ki es hol alszom (poen: 23 eves vagyok :S )-, es tartok tole, tobbet nem fog hivni :S

Egy ideje mar ugy erzek ahogy, de o csak nemreg kezdett el ugymond kozeledni, ezert ez is megfordult a fejembe, amit kerdeztem, aztan lesz ami lesz... Ami a pedig a jo viszonyt illeti, azt hiszem, mar annak amugy is annyi, mert, ha kettesben vagyunk, minden oke, de ha van meg ott valaki, szornyu zavarban vagyok xD

2011. júl. 16. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!