Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémákat nem tudtok...

Milyen problémákat nem tudtok megoldani a kapcsolatotokban és kinek a hibája, hogy nem megy? Nem beszéltek erről, vagy veszekedtek gyakran rajta? Szóval: milyen állandósult veszekedéseitek vannak a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az állandó veszekedések ezek miatt vannak:

1. párom idegbeteg

2. lusta disznó, soha nem csinál itthon semmi hasznosat

3. túrja az orrát

4. nem birok vele egyről a kettőre jutni


22/L

2011. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Első, kérdezek valami olyat, amire tudom, hogy nincs válasz, mert én sem tudok rá válaszolni, de hátha te tudsz: miért pazarlod rá az időd?
2011. júl. 17. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt már többen is kérdezték:(

4 éve együtt vagyunk, itt lakok a szüleinél, mindenem itt van, nagyon nehéz lenne elszakadni.

A másik dolog meg, hogy van jó oldala is, mert rengeteget segit (igaz, utána a fejemhez is vágja), számithatok rá, meg tudok bizni benne. Attól félek, hogy másban nem tudnék igy megbizni:( Vagy nem tudom.

2011. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. néha idegesítőeket kérdez (de már a nézésemből tudja, hogy inkább visszavonja)

2. néha megsértődik, ha kevésbé kívánom a szexet, mint Ő (azt hiszi Vele van bajom, pedig nem)

3. nem teszi vissza a hajzselét a polcra :D

4. néha túl féltékeny

De ezeket is úgy kellett összekaparnom...mert imádom, és nagyon jó vele lenni, élni. :)

22N

2011. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pénz, pénz, pénz. Ő költekezne, én spórolnék. Köztes megoldással próbálkoztunk, de nem jött be. Szóval nem egyszerű.

A másik dolog meg az, hogy hol éljünk. Nemsokára lejár a lakásunkon lévő hitel, szerintem mielőbb el kéne adni és kertes házba költözni, de ő nem akar füvet nyírni...


Viszont azt nem mondanám, hogy állandóan veszekszünk rajta, csak épp nem tudunk egyről a kettőre jutni. De erős a gyanúm, hogy ez azért van, mert ő komolytalanabb, idővel be fogja látni, hogy jobb a spórolás :)

2011. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

1, nem akar tanulni, most is megbukott

2, egyfolytában káromkodik

3, nekem nem lehet semmi bajom, mindig mosolyogjak, persze ő neki lehet rossz napja (emiatt nem veszekedünk, de nagyon bosszant)

4, mindent felhánytorgat, a két évvel ezelőtti dolgokat is

2011. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amit anyósom művel.meg nekem soha nem lehet semmi kínom.
2011. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez szerintem úgy általános probléma, hogy a srácok nem bírják megérteni, hogy mi miért vagyunk úgy kiakadva olyan dolgokon, amik számukra semmiségek.
2011. júl. 19. 11:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Önző a szexben, csak a saját öröme érdekli. Emiatt nincs szex, de ha nincs, akkor ez a baja. Ugyanakkor a szex kölcsönös örömforrás, de arra is lusta, hogy engem kényeztessen. Így minek szexelni ilyennel????

Pukkad, ha valami nem tetszik neki, de nem érti meg, hogy lehet olyan is, ha nekem nem tetszik valami.

Képtelen normális kommunikációra.

2011. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyetlen visszatérő probléma az, hogy úgy érzem, úgy gondolja, ő mindent jobban tud, és szeret engem lekezelni. Na ezt utálom.

A másik meg, hogy úgy érzem, ő nem képes más szemszögből nézni a dolgokat, nem hiszi el, hogy attól még, hogy neki ez így jó, másnak pedig úgy jó.

Pedig én már megtanultam, hogy mindenkinek megvan a maga igaza, és azóta sokkal könnyebb elfogadni a többi embert és a hülyeségüket.

2011. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!