Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos Ti mit tennétek...

Nagyon fontos Ti mit tennétek a helyemben? Kicsit hosszu böv lett

Figyelt kérdés

Szóval van egy növérem nagyon szeretjük egymást (20fölöt vagyunk) neki van 1 "férje" (akit utálok) és van 3gyerekük.Ez igy oké,de a férje nem dolgozik csak néha van pénzük többnyire a családip.mindig tölem kérnek pénzt amit a honap elején megadnak,de most már nagyon rám álltak a kértek pénteken vasárnap én adtam mindig veszekszünk ez matt de most nem volt semmi nem szoltam semmi roszat szóval ma is kért volna de azt mondtam h ne nézen hülyének és most nem adok és a férjéröl mondtam rosszakat de ez mindden napos tudja h utálom,sose szolt ez miatt mert igazam van xboxon játszik 36évesen ami nem lenne baj ha dolgozna mellette de nem.... szoval utálom.

Nem adtam pénzt ezért több nem fogadot hiváom volt töle,(nam hallotam a telot) és smsek is jöttek sorjában h adjak pénzt,utána meg h többet ne menjek át unoka öcsém szülinapjára se és ök se jönnek soha de holnap megadja a pénzem(tudom h nem),aztán meg küld olyat h nem a pénzt miatt hanem mert nem tudok viselkedni(pedig most nem modtam semmit) és azt irta na jó a szülinapra még átjöhetsz:S de nem megyek csak akkor meg a kisgyerek nem tudja miért nem vagyok ott és ö se fog szeretni.

Mitcsináljak? és hogy viselkedjek a tesomal ha találkozunk? ne szoljak hozzá vagy mondjam el a véleményem? 10böl 9szer segitek és 1szer nem és ez a köszönet:Sés ha mondom neki a verziomat még ö sértödik meg


2011. júl. 18. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A nővéremmel beszélnék, ha ő normális.
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
eddig az volt de ma ö irta azt az smsm-t hogy többet ne menjek át...akkor?
2011. júl. 18. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj át, az ő bajuk.
2011. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővérednek sikerült elcseszni az életét, miért tőled várja a segítséget. Milyen dolog zsarolni téged.
2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő van rád szorulva és nem fordítva... Nővéremék is ugyanígy kéregettek állandóan és ő is berágott... Irigykedett hogy konditermet rendeztünk be itthon hogy minek öltünk bele ennyi pénzt stb... Mert mondom mit kellett volna? Neked adni azt az 500e-t is? nem a seggéből rángatott elő, nem jöhetsz, visszakapod, na jó mégis jöhetsz.. Nem a nyuszi viszi a puskát, ha ő van rád utalva ettől normálisabban kéne hozzád állni... Nem megalázkodni de mégis csak figyelembe venni hogy te vagy az aki a sz.arból kirángatja egy idióta férj miatt!


A kisfiút ne büntesd! Menj el és vedd levegőnek! Válaszok aha, igen, nem természetesen stb...

A pici fiú nem tehet róla ha bolondóra van az anyján!


Azt tanuld meg hogy míg otp-t játszol nem szállnak le rólad! A srác nem megy el dolgozni mert van egy bolond aki úgyis kihúz a sz.arból megint... És tesód se fogja kú.rogatni hogy takarodó dolgozni!

2011. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem a seggéből rángatott elő, hogy azt mondja, hogy, nem jöhetsz, visszakapod a pénzt, na jó mégis jöhetsz..

Bocsi :D

2011. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak nézek, de nem látok...ez komoly?


Szerintem hívd át beszélgetni a nővéredet beszélgetni, csak őt gyereke és férj nélkül és ezeket mondd el a véleményeddel együtt. Mondd el, h nem lenne gyáltalán kötelező nekik adnod, de vagy olyan jó, h megteszed, ezért cserébe nem így kellene bánni. A gyerekekkel fenyegetőzni meg a legaljasabb dolog. Házasságon belül is és családban is.

A szüleitek élnek még? Ők tudnak erről? Mit szólnak ezekhez a dolgokhoz? Talán valamelyikükre jobban hallgatna, amelyikkel bizalmasabb a viszonya.


Várom a fejleményeket!

L23

2011. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah és azt ne felejtsd ki, hogy a férjének nem otthon lenne a helye, ha már a gyerekeket meg tudta csinálni...

Bár tudom, h manapság nem könnyű elhelyezkedni, de könyörgöm neki kellene eltartani a gyerekeit és a nővéred, nem fordítva!!!

23L

2011. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


A növérem tisztában van azzal,h mi a véleményem néha ö is mondja h tudja h nem csinál semmit a férje.de ennyi neki szerintem nem szol...(fürdöszoba felujitáshoz mindent megvettek de megcsinálni már lusta inkább xboxon játszik 36évesen)

Szüleimnek nem mondtam el csak apunak nagyábol (anyu nem velünk él) apunak csak azt mondtam h nem mehetek hozájuk de inkább nem mondok többet mert nem rég "békült"ki a férjével évekig haragba voltak ugyhogy nem nagyon mondtam el az egész sztorit

De tegnap kaptam tesomtol egy ajándékot (nem voltam itthon)és irt h átszeretne jönni és irjak neki nem irtam vissza mert nem én szabom meg h ide mikor jön nem érdekel nagyon megbántot most ezzel lelkileg,az ajándékot is vissza adom majd(de ugyse fogadja el).

Ja és apunak irt smst h szeret engem és h beszéljünk én nem akarok szerintem nem szeret h ezt mondta h ne menjek többet hozzá

2011. júl. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!