Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törődjek bele, hogy...

Hogyan törődjek bele, hogy nem lehet bátyám?

Figyelt kérdés

tom h képtelenség. de én vágyom egy bátyra. h törődjek bele h nem lehet? :((


15L


2011. júl. 21. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ép ésszel..
2011. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
-.-"
2011. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy nagy vágyam. Van egy öcsém, csupán egy évvel fiatalabb nálam. Szerencsére szuper a kettőnk közötti viszony. Átengedtem neki az idősebb szerepét.
2011. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 juditviki válasza:
fogadj egyet örökbe)
2011. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lapozgasd a bioszkönyvedet.
2011. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég fura a kérdés, de ahelyett hogy én is valami hülyeséget írnék, talán annyit tudok javasolni, hogy próbálj találni magadnak egy olyan fiút, (de ez lehet később könnyebben megy majd)aki nem NŐként tekint rád, de mégis bensőséges viszony tud kialakulni köztetek, szóval akire bátyóként tudsz tekinteni... Más értelmes választ erre sajnos nem kaphatsz...
2011. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kisebb voltam jártam táncra ott volt egy fiú, akinek q "húgai" voltunk bnőmmel. Olyan jó volt *-* De már szét ment a csapat. :((
2011. júl. 21. 09:02
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen korszakom kb ilyen idős koromban, majd kinősz belőle.


Az én történetem azonban ennél azért cifrább. Nekem ugyanis van egy bátyám apukám előző házasságából. 8 évvel idősebb mint én és mikor még megtanultam járni, akkor néha eljött hozzánk.

Egy nagyon csúnya válás után 2 hetente jöhetett volna hozzánk. Ekkor azonban az anyja és a mamája mindent kitaláltak apára, amit csak lehetett. Cigiztette, veszélyeztette, stb-stb. Mindezt tudod miért? Mert nem tudta elfogadni, hogy apa elvált tőle 8 év sorozatos csalás (egy jó nagy bárcás volt-ismerősöktől is tudjuk) után. Persze apáék nagyon sokáig harcoltak érte (még anya is, pedig sajnos nem mindennapi, h a "más gyerekéért" annyira epekedjenek), de miután a gyerek szájába adták kisgyerekként, h "nem szeretem aput" (9 éves kisgyereket képzelj el, aki megveszne az apjáért), akkor azt mondták, h nem teszik ki ilyennek a gyereket többé és már 2 hetente sem jött.

Így éltünk kb 13 évig, csak esetleg hallomásból értesültünk róla, mi van vele. 14 éves koromban felkerestem, eléálltam, h én vagyok a hugod. Persze meglepődött, mikor biztonsági őrként így odaléptem hozzá. Akkor úgy 5 évig ha összefutotunk épp a városban beszéltünk pár szót, de érzem, h nagyon ellenünk lett nevelve. Éreztem, h közeledne, de egy nagyon erős fal választ el minket.

Már vagy 3-4 éve nem láttam. Már ha sms-t írok neki sem válaszol.


Az a szomorú benne, hogy ő csak egy eszköz volt az anyja (és nagyija) kezében, mégcsak nem is szeretetből , gondoskodásból tette, amit tett. A bátyám - mondjuk ki- egy senki lett, 8 osztályt végzett, járt egy rakat középiskolába, érettségije nincs.jogsija és egy tanfolyama van mindössze. Ha nálunk élt volna bármit tanulhatott volna és ehhez a törődést is megkapta volna.


Mi a hugommal a város legjobb 2 gimijébe jártunk, járunk, én már elvégeztem a főiskolát, hugom most készül oda.

A testvéremnek még állandó otthona sem volt, hogy a mamájánál (akit nem lehet kibírni) vagy az anyjánál kellett laknia (ahol viszont jöttek a kuncsaftok.


Na hát ilyen helyre ítélte a bíróság (a magyar igazságszolgáltatás) az én testvéremet, ezzel szétszakítva a családunkat. Ezért én soha nem fogok bízzni benne.



Bocsánat, hogy ezt ilyen hosszan írtam le, de örök fájdalom az én szivemben ez.

Na és talán meg is vigasztalja a kedves kérdezőt, ha ezeket elolvassa.;)


L23

2011. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem van kettő, kell az egyik? :D Úgyis ugyanúgy néznek ki :)
2011. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:))
2011. júl. 21. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!