Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esnek bele sokan ebbe a...

Miért esnek bele sokan ebbe a hibába?

Figyelt kérdés

A környezetemben is tapasztalom, itt pedig pláne sok ehhez fűződő kérdést olvasok.


Amikor az egyik fél (többnyire nők) a "lelkét is kiteszi" a partnerért, majd panaszkodik, hogy nem hálás a másik.

Viszont minden történetben látom, hogy a nő gyakorlatilag megalázkodik, a férfinak nem kell küzdenie érte, mi is sarkallná jobb viselkedésre, ha "mindent szabad"?

A hölgyek részéről pedig sokszor az önbecsülés hiányát érzem ilyen helyzetekben.


2011. júl. 22. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben olyan idióták, hogy a párkapcsolatra afféle versenyként tekintenek, ciki, ha nincs partnerük, lemaradva érzik magukat a barátaikhoz képest, ha nem járnak senkivel, és ezért akárki jó nekik és mindent megtesznek, hogy maguk mellett tartsák.
2011. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az önbizalmuk egenlő a nullával.

Ráadásul, hiába mondja mindenki, hogy ez nem jó, ő úgy is foggal körömmel ragaszkodik a rosszhoz. Így szerintem meg is érdemli.

2011. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsövel.

De azért kiegészíteném, hogy az egyedüllét magában is nagyon nehéz, de elválni valakitöl az meg még nehzebb még akkor is ha már nem szeretjük.

2011. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik folyamatosan megalázkodnak minden kapcsolatukban. Ők ennyire értékelik magukat. A férfi erre rájön és ő sem tartja másra érdemesnek őket. A nőknek kellene ezen változtatni, megőrizni a méltóságukat. Sok nő tényleg tálcán kínálja fel magát. Miért küzdjön akkor a férfi?!
2011. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is az a fajta vagyok, aki mindent megtesz a párjáért.

Mosok (mert még az anyjaékkal él otthon 30 évesen, azok meg tönkreteszik a ruháit, 2 hónap alatt egy eredeti puma nadrágot úgy szétmosta hogy tiszta bolyhos), ezenkívül az ágyneműt is én mosom (mert azok kb évente 2-3 alkalommal mosnák ki), főzök-sütök amit szeret (mert otthon eldugják előle a kaját), mindig a kedvében járok, mindig azt csináljuk amit ő akar (mert ha nem akkor hisztizik), suliba járok, hogy vigyem valamire ha szerencsém lesz. És én vagyok a sz*r mindig. Nem bírom már tovább, az a baj hogy régóta együtt vagyunk, ő az első kapcsolatom, ezért nagyon nehéz megtennem a szakítást. De nem is akarom igazából, mert szeretem, és tudom hogy sok pasi ilyen. És ragaszkodom a jó tulajdonságaihoz, hogy sosem hazudik, 6 éve hűséges stb.

2011. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy példa: egyik barátnőmet eddig több pasija is megverte. /engem még soha senki/ Mikor rákérdeztem, miért van ez, miért engedi eddig fajulni a dolgokat, azt mondta: egyik pasi sem különb. Vagyis: ő így könyveli el a férfiakat, ehhez van szokva, ez a természetes neki.
2011. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy önbecsülésük nincs, csak ők szeretik a párjukat kényeztetni, ha van szerelem, akkor a férfi értékeli és boldog. Ha nincs érzelem, tehet a nő bármit, a pasik nem hálásak.
2011. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!