Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különlegesebb smst...

Milyen különlegesebb smst írhatnék barátnőmnek 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne néhány tippre,ötletre.

Nem tudunk most telefonon beszélni, így smsbe szeretnék valami humorosabbat vagy szívhez szólóbbat írni. Köszi! 17/lány :)


2011. júl. 22. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Születésed napján mit kívánjak neked, gyönyörűt, egyedülit, nagyon-nagyon szépet! Amit csak én kívánok neked és senki más, ami egyedi, akárcsak veled a nagyvilág! Talán azt, hogy sokáig maradj meg nekem, hogy legyél itt mindig egészen mellettem. Ez a kívánság is önző, látod! Ezért egyszerüen csak ISTEN ÉLTESSEN!
2011. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Örülök, hogy egy igazi felnőttet szeretek.
2011. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha személyesen köszöntenéd fel?
2011. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első az nagyon édi :3 Én örülnék, ha ilyet írna nekem valaki.
2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mától kaphatsz piát és cigit hivatalosan a boltban. De nagykorú is lettél, és a BTK.másképp tekint Rád.

Én nem, én változatlanul úgy szeretlek mint 17 évesen, és úgy foglak szeretni 19 évesen is.

2011. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Személyesen is fel fogom, de most másik városban van.
2011. júl. 22. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Én képeslapot küldtem volna neki, hagyományosat (tudod: kézzel megírni, bélyeg, postaláda), vagy egy e-mail képeslapot, mert szerintem egy sms az nagyon jó a mindennapi gyors kommunikációra, de hogy egy szülinapra nem. Én nem örülnék egy sms-nek a 18. (vagy bárhanyadik) szülinapomra, de én nem ő vagyok. Ha te meg ő elfogadjátok ezt és te úgy gondolod, hogy örülni is fog neki, akkor nyugodtan írd neki sms-ben azt, amit írnál egy e-mail képeslapra vagy egy hagyományosra.


Ha nem boldogulsz, gondolj arra, hogy te mit szeretnél üzenetben kapni a szülinapodra és úgy könnyebb!

2011. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!