Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szép,...

Miért van az, hogy a szép, sikeres nők egyre nehezebben találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

Tisztáznám rögtön az elején a helyzetet, nem magamról van szó, különösebben nem tartom magam szépnek, csak egy átlagos lány vagyok.


Az egyik barátnőm viszont gyönyörű, de tényleg. A szíve is a helyén van, nagyon jó társaság és hihetetlenül önzetlen is. A karrierje is szépen ível felfelé, anyagilag is stabil.

Viszont komoly kapcsolata az elmúlt három évben nem volt. Ha elmegyünk valahová együtt, mindig megfordulnak utána, beszólogatnak neki, utána fütyülnek. Éppen ezért nem is értem, hogy lehet az, hogy a komoly kapcsolat nem jön össze neki.

Még csak nem is plázacica típus, igényesen, nőiesen öltözködik, nem kihívóan.


Látom rajta, hogy nem jó ez így neki és nem érzi magát jól. Gondolkoztam már azon is, hogy megpróbálom összehozni valamelyik ismerősömmel, kollégámmal, de szintén nem akarom, hogy ez rosszul essen neki és megsértődjön.


Viszont az érdekelne, hogy miért nem jön össze neki senki, az olyan ismerősömnek pedig, aki (és ezt most mindenféle rosszindulat nélkül, az illetőről mindenki ezen a véleményen van) nem is szép és nem is okos, különösebben nem is ad magára mégis van hosszú párkapcsolata??


2011. júl. 22. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak tartanak a karrierista nőktől, ha ez szépséggel párosul, pláne. Hatalmas érvágás egy férfinak, ha a nő netalántán többet keres nála...
2011. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem magasak az elvárásaik. A férfiak megijednek tőlük. Hozzászoktak az egyedülléthez. A normális pasik már kapcsolatban vannak, és csak az elvált, vagy selejtes marad.
2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt inkább a kisebbségi érzéssel magyaráznám. Egy férfinak nagyon fontos, hogy felnézzen rá a párja és ilyen esetben szerintem tudat alatt ezt érzi veszélyben.
2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
én is a kisebbségi érzéssel magyaráznám.
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ezt én is észrevettem. 24 éves vagyok, a 24-30 közötti pasik mind már kapcsolatban vannak, vagy házasok. Pedig érdekes módon rólam is azt mondják, hogy okos, csinos, szórakoztató, stb. vagyok, csak éppen lemaradtam az első leosztásról.
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
81%

Hát, igen....ilyen dolgokon már én is elgondolkodtam....

Szerintem a férfiakkal van a baj. Adott egy szép nő, akinek karrierje van---->a pasik nyilván azt gondolják, hogy ahhoz, hogy ennek a nőnek megfeleljenek, bizony karrier kell, megfelelő kinézet, megfelelő autó, megfelelő lakás-ház. Szerintem a pasik azt gondolják, hogy az ilyen nőknek olyan férfi kell, akire fel lehet nézni, és sokuknak nincsen elég önbizalma ahhoz, hogy egy ilyen nővel komolyan gondoljon akármit is. Hiszen nem csak megszerezni kell majd őt, hanem megtartani is, amihez viszont sokkal több kell egy éjszakai bizonyításnál....:) Az, hogy utánafütyülnek....na ehhez meg még ész sem kell....ez az, amit kifejezetten utálok, merthát ha tetszem neki, jöjjön oda, legyen esze, szóljon hozzám, és ne alacsonyítson le azzal, hogy mint egy kis kutyának, utánamfütyül...:) Szerintem...:)

2011. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

25 éves lány vagyok. Egyetemre járok, külsőleg is azt szokták rám mondani, hogy szép vagyok. Még sincs párkapcsolatom. Hasonló okok miatt amit itt már írtak. A korban hozzám illő férfiak 25-35 év közöttiek már kapcsolatban vannak és tényleg maradnak az elváltak vagy az olyan akivel nem szívesen jönne össze valaki. Néha én is elgondolkozok, hogy mi lesz igy velem, hogy mikor és hol fogok tudni megismerkedni egy normális férfival.


25/L

2011. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, én írtam, hogy biza az első leosztásból mi kimaradtunk. Szerintem majd úgy 10-20 év múlva, amikor már válnak "elfele" a mostani álompárok. Én komolyan más esélyt nem látok.
2011. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert a férfiak megijednek tőle. Bezzeg attól nem, hogy beszólogatnak neki, vagy füttyentenek rá, de ha már oda kellene állni elé, elkérni a számát vagy egy italra meghívni, akkor már betojik. Úgy gondolják egy ilyen nőnek, csak hasonló kaliberű férfi kellhet, aki jóképű, gazdag, intelligens, egy szóval aki el tudja tartani őt, színvonalas életet tud nyújtani neki. Hidd el, hogy azok a pasik aki " nem is szép, nem is okos, különösebben nem is ad magára" barátnővel vannak, titkon csorgatják a nyálukat egy ilyen nőért.Csak ugye egy ilyen nő többet keres náluk (bántja a férfiasságukat), jobban vonzza az ellenkező nemet (féltékenység)és félnek, hogy bármikor lepattinthatóak (önbizalomhiány) Hát nem jobb egy kevésbé szép, intelligens és kevesebbet kereső nő, aki mellett férfiak lehetnek?!
2011. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
a felettem lévő válaszoló tökéletesen leírta:D
2011. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!