Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy karrier?

Család vagy karrier?

Figyelt kérdés
Kinek melyik a fontosabb? És miért?
2011. júl. 24. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Össze kell tudni egyeztetni a kettőt.Máshogy nem megy.Én nő létemre saját céget vezetek, sok alkalmazottal, és van gyermekem, férjem is.Fontos a család, de kell a pénz is, így meg kell találni az összhangot.


33/N

2011. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Család természetesen.


Emberek vagyunk fajfenntartó ösztönnel, még szép, hogy legfontosabb dolog az életemben, hogy gyermekeim lehessenek lehetőség szerint boldog családi környezetben szertő férjjel az oldalamon.


Nagyon jó és boldogító az is, ha az embert a munkája boldoggá teszi, ha alkothat, de számomra a család mindenekelőtt.

2011. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy milyen életkorról beszélünk. SZámomra kb 30-ig a karrier volt fontosabb, hogy meg tudjam teremteni a feltételeket a család bővüléséhez és hogy legyen biztos munkahelyem, ahova baba után vissza tudok menni. Ez sikerült, most gyed-en vagyok. Innentől a család a legeslegfontosabb!
2011. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Mit ér a család, ha nincs honnan hazamenni hozzájuk (átvitt értelemben is!)?
2011. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12:15 vagyok. Pici gyerekkel nem biztos, hogy megoldható mondjuk a sok utazás / túlóra / itthoni munka. 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra család. (ideális esetben)
2011. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Különbözőek vagyunk, és mindig van néhány ember, akire nem húzhatók rá a társadalmi elvárások és közkeletű sztereotípiák. Én azt gondolom, hogy minden ember felelőssége mélyen megismerni saját magát, és úgy választani, ahogy a valódi személyiségének megfelel. A hangsúly azon van, hogy valódi alapszemélyiségnek megfelelő választás - nem az esetleges pszichés komplexusoknak kell engedelmeskedni (pl. rossz családi minta miatt félelem a gyerekvállalástól)! Mindenki válassza azt (vagy válassza mindkettőt olyan arányokban), belső félelmektől és komplexusoktól mentesen, ahogy igazán szeretné, függetlenü a társadalom helyeslésétől vagy rosszallásától. Ehhez nem mindennapi szintű önismeret szükséges, és gyakran elkel(ne) szakember segítsége is.
2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ezmostkomoly? válasza:
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. erre is mondják kinek a pap kinek a papné. Nem tudhatod előre te melyik kategóriába esel. Lehet egy át menet is, de az csak tévhit. Mindig döntések előtt állsz, elmész arra a meetingre amivel feljebb juthatsz vagy elviszed mondjuk a gyereket moziba. bemész dolgozni, vagy meglátogatod a beteg nagymamit?! teljes átmenet nincsen, egyszer választanod kell. de ez az én véleményem. de ha 2 között még találsz is átmenetet a barátok? a választás mindig rajtad áll.
2011. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint a karrier. Én ilyen személyiség vagyok, elég karrierista, és a munkám tölti ki életem nagy részét, és az is tesz boldoggá.
2011. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Karrier. A család nem egyenlő a gyerekkel. Mármint normális embereknek ott az anyja, apja, testvére, párja, egyéb rokon akik nem sz*rják le, csak mert gyerekük is van és őket nem kell 24 órában felügyelni. Engem nem elégítene ki, hogy otthon gyereket nevelek és háztartást vezetek.
2011. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Karrier, mert pénz nélkül szophatod, utálni fogod a gyerekeid, a férjed, meg minden.
2011. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!