Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikákat lehet...

Milyen praktikákat lehet bevetni a párkapcsolatban több év után, hogy ne laposodjanak el a dolgok?

Figyelt kérdés
Akár a hétköznapokban, akár a szexben. Szükség volt-e már ilyesmire?
2011. júl. 25. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Üljetek le többször őszintén beszélgetni az érzéseitekről, a vágyaitokról, a kapcsolatotokról. Ennyi a titok.
2011. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szexben próbáljatok ki új dolgokat, hihetetlenül meg tudják fűszerezni a mindennapokat :)
2011. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg nagyon fontos, hogy sokat beszélgessetek, és ne csak az időjárásról meg a kötelezettségekről, hanem a kapcsolatotokról, egymásról.

Ezen felül pedig ha megoldható, ne csak annyi legyen a közös programotok, hogy minden este leültök együtt tv-t nézni, mert ettől is könnyen ellaposodhat. Rengeteg olyan dolog van gondolom, amihez kedvetek van, ilyenkor sose hagyjátok, hogy a lustaság eluralkodjon rajtatok, hanem kezdjétek el, amit szeretnétek. Az is fontos, hogyha voltak a kapcsolat előtt hobbijaid, semmiképp ne add fel őket, és ugyanúgy a párod se, tartsátok a kapcsolatot továbbra is a barátaitokkal, ne csak egyfolytában egymás nyakán lógjatok, mert az se biztos, hogy hosszútávon működik.

Tudom, hogy ez nem igazán válasz a kérdésre, ezzel inkább azt szerettem volna írni, hogy hogyan tudod megelőzni a kapcsolat ellaposodását (mert ahogy gondolom, ez még nem történt meg)

Egyébként mi így élünk, ahogy írtam, megmaradt,amiket szeretünk, viszont rengeteget törődünk egymással. Igazából, ha ellaposodna, nem tudom mit tennék, arra gondolnék, hogy ezek közül megromlott valami, és azon próbálnék javítani.

Remélem azért hasznos volt :)

2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közös főzőcskézés,az asszony egy szál kötényben.....És addig nem érintheti meg az ura amíg meg nem vacsoráznak.....
2011. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom pl. a kezdetek óta gyertyát/mécsest gyújt este, amikor együtt vagyunk (még nem élünk együtt), és amellett vacsizunk. Az együttléteknél is sokszor van mécses. Többször meg szoktuk masszírozni egymást, olykor pezsgőt bontunk, olykor csak egy kis nassal "etetjük" egymást :) Ezek mind olyan élmények, amik feltöltenek, ellazítanak, összehoznak és ráadásul szinte semmibe sem kerülnek!!!

24/L - 3,5 éve együtt

2011. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!