Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg kellene...

Szerintetek meg kellene védenem a páromat, ha az anyja egyfolytában szekálja?

Figyelt kérdés

Csak egy példa a sokból:

Idén anyák napján voltunk náluk, párom át is adta a virágot, amire egy halk köszönöm után levegővétel nélkül jött a Meddig hízol még, fiam??? (Egyáltalán nem kövér, inkább mondanám vékonynak) Szegény nem szólt rá semmit, de láttam az arcán a döbbenetet. Én legszívesebben fejbevertem volna anyóspajtást...


Ez egyébként egyáltalán nem egyedi eset, drága Mamának nem kenyere a kedvesség és a dícséret, ott szúr, ahol tud. Engem pedig zavar... Az is, hogy párom nem védi meg magát a békesség jegyében...


2011. júl. 28. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl jó ötlet ha beleszólsz, mert az anyós támadásnak is veheti akár. Jobb a békesség!


Majd a párod ha úgy gondolja akkor megvédi magát, ha meg nem akkor elviseli a dolgot.

2011. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem csinál semmit, akkor te se nagyon tudsz. Meg ne is akarj, mert mindenkinek te leszel a rossz. A legtöbb, amit tehetsz, hogy a párodnak mondod meg, hogy ne hagyjon mindent, konfliktus esetén pedig melléállsz.
2011. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a párod és az anyukája dolga, ne szólj bele. A pároddal beszélhetsz erről, de a kedves mama elé ne állj ki, mert ahhoz még akkor sem lenne jogod, ha a felesége lennél.
2011. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem okosabban döntesz, ha nem szólsz bele. A végén még ellened fordul, fordítja a mama a párod.
2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek megnyugtathatnád a párodat, hogy nem benne van a hiba, és ne legyen kedves, ha nem éri meg.
2011. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A volt párom apja csinálta ezt sokszor a fiával. Keservesen megbántam, hogy tiszteletből (???) nem mondtam soha, hogy márpedig én ilyennek (és sok pozitívum...) látom. Mégiscsak fura, hogy valakit a párja előtt oltanak.
2011. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én meg azon tűnődöm, hogy megvédjem-e anyósomat, ha a párom szekálja. Legalább kap egy kis ízelítőt a saját neveléséből :)
2011. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a pároddal beszéld meg,utána ha belátja,hogy meg kéne magát védeni,akkor jó,ha nem akkor meg ne csinálj semmit mert nem lesz jó vége ;)
2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megpróbálom türtőztetni magam :)
2011. aug. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!