Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi különleges családi...

Kinek mi különleges családi szokásai vannak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 22:02
 1/10 A kérdező kommentje:
"milyen"-bocsi
2009. ápr. 6. 22:09
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Milyen szokásokra gondolsz?

Családi hagyományokra?

Vagy viselkedési formákra?

2009. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
mi nem zárjuk be a vécéajtót pisiléskor. igaz, csak lányok vagyunk a családban :)
2009. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Mi meg mindenhez kenyeret eszünk.
2009. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:családi hagyományokra gondolok.

a többieknek köszönöm a választ.

2009. ápr. 7. 05:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tartjuk a húsvétot,valahogy nem alakult ki hozzá semmilyen szokásunk - csak eszünk egy jót vagy kirándulunk olyankor; a férjemet nem a névnapján hívják fel köszönteni,hanem előző este,későn - az a "néveste" - csak győzze kivárni,h el ne aludjon :)) (nálunk névnap van); ismerősöméknél nem lehet a házba bemenni cipővel,nem elég az ajtóban levenni,kint kell hagyni a teraszon télen is,nyáron is,vendégnek is,családtagnak is. de tudok olyat is,aki meg az egész lakásban cipőben járkál + utcai ruhában van...
2009. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
amíg anyáékkal laktam mindig az volt a menet h ha már tele volt a mosogató és nem volt tiszta tányér akkor valaki végre nekilátott mosogatni. most Nagyinál ha csak egy kiskanalat használtam azt is egyből el kell mosogatni, nem szabad beletenni a mosogatóba :D (kicsit logikusabb... az tuti). ez nem olyan durva, de hallottam pl olyan lányról aki nem borotválja a hónalját, mert náluk az családi szokás h a nők nem szokták :S pedig a csaj 15 éves, pont a lázadó- és cicababa korszakban, úgy öltözködik mint egy p.csa de a hónalját nem borotválja le mert ez családi szokás :S
2009. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk ha a "gyerekek" közül valakinek szülinapja van, akkor igyekszik mindenki az első lenni, hogy felköszöntse. Így volt, hogy én hajnali négykor felkeltettem a húgomat, hogy boldog szülinapot kívánjak :) Ezt a szokást csak anya nem tartja, mert ő abban a percben köszönti fel az ünnepelt gyerekét, amikor született. Mázlink van, mert mind a hárman délután születtünk.

Van egy ismerősöm, aki minden évben a saját szülinapján virágot visz az édesanyjának, megköszönve, hogy a világra hozta. Ez szerintem nagyon szép.

2009. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönök minden választ
2009. ápr. 7. 19:48
 10/10 anonim válasza:
74%
Különleges családi szokások? Párommal 5 éve vagyok együtt ebből 1 éve külön kettesben. 1 szoba konyha van kis lakásunkban nappali nincs. 11 éves testvére aki már nagynak számít köztünk akar aludni. szerintem ez elég különleges mert számomra nem normális.
2009. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!