Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem akarja a babát? 4...

Férjem nem akarja a babát? 4 éve vagyunk házasok, és még mindig nem akarja hogy legyen baba.

Figyelt kérdés
Pedig mindenünk megvan ház kocsi stb.. És még ezek ellenére sem.. Pedig még a házasságunk elején mondta hogy nagy családot akar.. és egyikről a másikra megváltozott a véleménye.. most nem akar.. 7 hetes terhes vagyok.. amikor megmondtam neki üvöltött.. pedig bezzeg ő is ott volt amikor megcsinálta.. Én meg most nem tudom mi tévő legyek.. Nagyon szeretném a babát. Köszönöm a válaszokat 30N
2011. aug. 2. 17:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
31%
hagyd el és szüld meg
2011. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
Annyival mindenkepp tartozik neked, hogy elmondja neked, miert is valtozott meg a velemenye. Nem rosszbol, de ha akart gyereket, most meg nem, nem lehet, hogy elgondolkodott, hogy veled akarja-e? Mert mi mas okbol nem akarna? Nem neki kell kihordania. Nem mondja, hogy miert nem akarja? Miert uvoltott veled? O hany eves? Esetleg fiatalabb nalad?
2011. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 Tinker Bell ***** válasza:
83%
Boldog a férjed a házasságotokban? Te boldog vagy a házasságotokban? Mert ha az egyikre is az a válasz, hogy úgy tűnik, vagy talán vagy nem, akkor valóban nem kell baba. Persze így hogy már meg van, akkor természetesen nem vetetném el, csak számolnod kell azzal a következménnyel, hogy vagy boldogtalanok lesztek, vagy váltok.
2011. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
25%
Remélem az nem kérdés, hogy megtartod-e! mindenképp beszélgess el vele. Nem lehet, hogy azért nem akar mégis, mert esetleg valami szép kis adósságot csinált és így megváltozott a helyzet? Ki tudja... Különben is mikor vállalj gyereket, ha nem most! (Gyerekszüléshez a legideálisabb időpontnak a 25 éves kort szokták mondani(biológiai szempontból), ezt is figyelembe kell venni.
2011. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
57%
30 éves vagy ha nemmost mikor legyen baba? Ne vetesd el smemiképp sem bezséld meg a férjeddel a dolgokat...egyáltalán hogy mért nem akarja :S
2011. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Ő is 30 éves. Nagyon jó a házasságunk mindig elvisz vacsorázni romantikázni.. Azért üvöltött velem hogy jövök én ahhoz hogy egyedül döntöm el hogy kell-e a gyerek vagy sem!. Nem tudom mi üthetett belé:(
2011. aug. 2. 18:06
 7/80 anonim ***** válasza:
96%
Butaságot csinálnál, ha elhagynád. A gyereknek apára is szüksége van. Inkább beszéljétek át ezt a témát. Hivatkozz a korábbi álláspontjára. Talán megérti, hogy ebbe a dologban nem lehet csak úgy visszavonulót fújni pláne, ha már útban van. Nyugtasd meg, hogy éppúgy fogod őt szeretni, mint eddig. Mondd el neki, hog a terhesség alatt /is/ szeretetre, megértésre van szükséged.
2011. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
75%

Én sem látok semmi magyarázatot, csak arra tudok gondolni, hogy talán nem veled akarja...?

Kérdezz rá egyszerűen, hogy mitől változott meg a véleménye! Én mindenképpen megtartanám a babát a helyedben, legfeljebb egyedül nevelném fel.

2011. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez fura, nem lehet, hogy van valakije és kifelé tart a házasságból?Üljetek le, kérdezd meg mit akar, és mi lenne, ha te ragaszkodnál a babához?Az is lehet, hogyha megszületik és a kezébe veszi teljesen megváltozik.
2011. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
54%
Te direkt estel teherbe a tudta nelkul vagy veletlen volt?
2011. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!