Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszitek, hogy testvérek...

Elhiszitek, hogy testvérek vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy kis húgom,de abszolút nem hasonlítunk egymásra pedig az édes testvérem!

Ő 9 én meg 14..Lehet,hogy hülyén hangzik,

de féltékeny vagyok rá,mert sokkal szebb és pont

az ellentétem!Úgy érzem,hogy vele mindenki sokkal többet foglalkozik mert sokkal szebb,meg teljesen más mint én,

és jobban hasonlít anyára,mert én inkább az apámra ütöttem!

És lenéznek azért mert nem hasonlítunk egymásra!

Én: [link]

Ő: [link]


[link]

(nem túl jó kép,de mind1 rosszul sikerül)


Amikor a barátnőm látta,megkérdezte,hogy "cigány a húgod?"

Én meg mondom:"nem miért lenne az?"

És tisztára lenézett miatta,hogy ő sötétbőrű!


Aki meg őt kedveli,hogy "milyen aranyos" az meg engem utál,hogy én meg egy hülye szőke vagyok és nem is hasonlítok rá!

Egy csaj egyszer megkérdezte miért nem tudok olyan cuki lenni mint ő!

Gyerekesen hangzik ez az egész,de még ezt érzem.

Amúgy kreol bőrű az egész család én meg hülyén érzem magam köztük,olyan fakóként.Így kilógok a sorból,

és olyan mintha nem is szeretnének :S:S:S


2011. aug. 4. 00:36
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Az első képen kicsit vörös a fejem :O

nem tudom miért :S

2011. aug. 4. 00:40
 2/38 anonim válasza:
91%
a szátok, meg az orrotok talán hasonlít egy kicsit... amúgy szerintem te sokkal szebb vagy mint ő :D amúgy a kérdésedre a válasz, hogy én biztos, hogy nem mondtam volna meg, hogy tesók vagytok
2011. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem olyanok vagytok, mint két tojás. 3 különbség van: a te hajad szőke, a szemöldököd ki van szedve és egy árnyalattal világosabb a bőröd. Ennyi, egyébként, mint két tojás. Szerintem egyformán szépek vagytok.
2011. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
ha ilyen hülyén érzed magad, minek festetted be szőkére a hajad?:D szeretsz te különbözni!:D
2011. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%
Szép vagy szépkirálylány..Te kis maj0m! Ő a tesód! Féltékeny vagy rá? Nem 5 vagy,ő meg 1...
2011. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
Szia.Az hogy barnább a bőre nem jelent semmit :)a nagybátyámnak és a nagynénimnek is sokkal barnább a bőre mint anyukámnak:)(tesók)Én se hasonlítok a nővéremre, mivel én anyukám családjára hasonlítok ő meg apukám családjára:) attól még ,hogy valakinek barnább a bőrszíne egyből cigány ? :D
2011. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nekem mindig is szőke hajam volt!

Csak tettem bele egy kis melírt,mert elkezdett

sötétedni :)

2011. aug. 4. 00:46
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon szép vagy, és aranyos is!!
2011. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szebb vagy, mint a tesód! És amúgy igenis hasonlítotok, a szátok, az orrotok, a szemöldökötök... Viszont mondom, szerintem te szebb vagy, mert szépen megcsináltad magad, majd ha a húgod olyan korba ér, ő is szép lesz. Ugyanolyan szépek vagytok, hidd el! :)
2011. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Hu szerintem ha ő annyi idős lesz mint én biztos gyönyörűszép lesz :D:D
2011. aug. 4. 00:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!