Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem visz el senki...

Miért nem visz el senki Ausztriába?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim kint élnek, gondoltam kimegyek 2-3 hétre. Az a baj, hogy a családból senki nem akar elvinni. Nagyapám 80 éves és ő már nem szívesen tesz meg ekkora távokat kocsival, bár ha nagyon muszáj, eljönne. Anyám nem ér rá, tesómnak nincs kedve meg ő is eléggé elfoglalt. Apám mondjuk elvinne, csak nem tud a kiskutyáról (akit nemrég fogadtam örökbe...és őt is szeretném magammal vinni). Szerintem eléggé kibukna.

Mit csináljak?


2011. aug. 6. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
menj vonattal!
2011. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a kutya nincs hozzászokva és amúgy is csomó cuccot kell magammal vinni. Ez a baj.
2011. aug. 6. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pedig vonnattal nem sok. viszel egy gurulos böröndöt, és ha az sem elég még egy utazotáskát. és egyből nem kell cipekedni.
2011. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne vidd a kutyát...anyukád gondolom tudja etetni 2 hétig
2011. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 8 éve cipekedek bőrönddel, utazóstáskával az egyetem, illetve nyaralások miatt tök egyedül, lányként.
2011. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15.34. vagyok. Hány éves vagy ? Adnának pénzt vonatra ? ha igen, menj azzal.
2011. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én buszon cipekedek gyakran rengeteg táskával rendszeresen (lány létemre). Szintén lány lakótársam állattal ÉS táskákkal cipekedik rendszeresen több átszállással 400 kilométereket. Nem igaz, hogy te nem bírnád ki vonaton, és olcsóbb is, mint kocsival!

2-3 hétre meg nem kell 2 bőröndnél több cucc, még azt is sokallom, szóval kiskutya holmijával együtt 2 bőrönd.

2011. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon el vagy kenyeztetve.
2011. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként az állatnak rossz lenne a hosszú út, és, mire megszokná a helyet, megint vinnéd. Az lenne a legjobb neki, ha otthon hagynád.

15:41 voltam

2011. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

From Oz, te meg nagyon ítélkező vagy.

Azt sem tudjuk , hány éves, ezért kérdeztem.


Ha meg még sose vonatozott, akkor elsőre én is izgulnék a helyében.

2011. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!