Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok igazi lány? Bővebbe...

Nem vagyok igazi lány? Bővebben lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és még nincs mellem. Már elkezdett nőni, de teljesen lapos vagyok, nem látszik. Az osztályból egy fiú folyton csúfol. A táborban is a lányokkal este beszélgettünk erről-arról, szóba kerültek a női dolgok is, és én inkább bebújtan nyakig a takaró alá, mert szégyelltem, hogy a velem egykorúaknak már mind van mellük. Majdnem az összes lány az osztályból lenéz emiatt, és szerintük nem vagyok igazi lány, mert a lányoknak mellük van. Ez igaz?
2011. aug. 7. 18:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl 15 év körül kezdett nőni a mellem. Ez nem szégyen. Lehet, hogy később érő típus vagy, vagy olyat örököltél, hogy kisebb lesz az átlagnál. De ez nem baj :) Nem kell szégyellni, nem lehet senki sem tökéletes :)
2011. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

14 évesen akkora mellem volt, mint egy-egy anyajegy. Tényleg csak a bimbó, és kész.


16 évesen vettem az első melltartómat, és még akkor sem lett volna rá égető szükségem, de legalább póló alatt olyan hatást keltett, mintha lenne benne valami. :)


18 voltam, mikor megnőtt a mellem - nagyon hirtelen, viszont látványosan - ma egy erős középmezőny vagyok. :)


Szóval türelem, mert a huszas éveid elejéig még bármikor beindulhat a növekedés.


21L

2011. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, még simán nőhet. Ha mégsem, hát ez van, attól te még lehetsz nagyon szép lány.


B.nőmnek pl. 21 éves létére semmi melle nincs. De tényleg: semmi. De én mégis úgy gondolom, hogy örülnék, ha olyan alakom lenne, mint neki. Szép, formás, izmos lábak, lapos has, homokóra alak.

Őt nagyon zavarja egyébként, hogy nincs melle, de szerintem nincs miért izgulnia, hiszen rengeteg pasi hever így is a lábai előtt.


Ne izgulj: nem jelenti ez azt, hogy nem vagy igazi lány és nem fogsz kelleni senkinek.

2011. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Pedig nem kellek egy fiúnak sem, mégcsak barátkozni sem barátkoznak velem, pedig mondjuk az alakom jó (nem akarok itt dicsekedni, nem azért írom), mert rengeteget sportolok.
2011. aug. 7. 19:01
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem korán kezdett nőni, 12 évesen sokkal nagyobb volt a mellem, mint az osztálytársaimnak, mert ugye 12 évesen még kevés lánynak kezd nőni. De aztán 70-75-nél meg is álltak, és most huszonévesen is akkorák, mint egy tininek. Szóval sose tudhatod, mit hoz a jövő. Aki meg olyan dolgokért csúfol, amiről nem tehetsz, azon röhögj egy jót, hogy milyen primitív.
2011. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Furák a tinik, mind egyforma akar lenni. Engem azért néztek meg, mert 12 évesen már elkezdett nőni, nekik meg még nem. Aztán végül én úgy is maradtam, A-s melltartót hordok ma is.:D

Szóval nem kell aggódni, még bármi történhet. Szégyelni meg főleg nem kell magadat emiatt! Minden ember más.

2011. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy a melleid miatt nem barátkoznak veled. :) Még van idejük megnőni + ne szégyeld, légy magabiztos, büszke az alakodra és akkor szimpatikusabb leszel a srácoknak, hidd el. :)) És még mindig jobb, mint hogy két lógó tőgyed legyen (bocsánat a kifejezésért)
2011. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod amiatt, hogy még nincs melled, hiszen még a serdülőkornak is csak az elején vagy, amint eléred azt a kort, elkezd nőni a melled is és az alakod is nőiesebb lesz.
2011. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is 16 éves koromban kezdett megnőni a mellem és 1-2 év alatt szép nagyra nőtt :) Nagyobb az átlagnál és mindenki azt hiszi, hogy szilikon mert olyan feszes és gömbölyű :) Szóval 14 évesen én még nem aggódnék a helyedben.
2011. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Meg fog nőni, türelem. Egyébként meg akiknek már 14 évesen formás melleik vannak, nem egyszer alaktalan tőgyeik lesznek, mire felnőnek. Én is lapos voltam 14 évesen, és most kimondottan formás és feszes melleim vannak, melltartót sem kell hordanom.
2011. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!