Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy a ti hibátokb...

Előfordult, hogy a ti hibátokból megromlott a párkapcsolatotok, fel tudtátok dolgozni és szakítás lett a vége, vagy még erősebb a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 13 évet évet éltem le a párommal gyanútlanul, abban a hitben, hogy boldogok vagyunk és jóban-rosszban holtig tartó kapcsolat. Aztán egyszer csak azt mondta, hogy legyen szünet, visszaköltözött az anyjához. Bő két hete ment vissza, maga a szünetmánia egy jó hónapja van. Előtte egy-két héttel még minden rendben volt. A mai napig nem kaptam egyértelmű magyarázatot és egyenlőre nagyon messze vagyok attól, hogy elmondhassam: feldolgoztam.

Pillanatnyilag az értetlenség és a tehetetlenség között vergődöm és senkinek nem kívánom azt, amiken keresztülmegyek.

2011. aug. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogyha egyértelműen az én hibámból romlott volna el, akkor legalább érteném az indítékot, ha látnék ok-okozati összefüggéseket. De sajnos nem így van.
2011. aug. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod talált valakit magának,csak nem meri vagy akarja neked beismerni......A szünet egy rossz kifogás.Sajnálom....

Esetleg valami hiányzott neki a kapcsolatotokból...


Nálunk annyi volt,hogy a horkolás miatt külön szobába kerültünk,(rettentöen horkol a férjem)Èn sem aludtam és ö sem...De megoldódott,aztán jöttek a gyerekek....kevesebb a szex,fáradtak vagyznk.E`n az éjszakázások miatt ö a munka miatt.De ezt is megoldjuk.....

Mink 13 ,5 éve vagyunk együtt ebböl 5 év házassa´g,2 gyermek...

2011. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, ha fel lehet dolgozni, és még erősebb lesz a kapcsolat. Illúzió, hogy a gondok nem jelentkeznek egy másik kapcsolatban.
2011. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Lebemann, sűrűn látom a kommentjeidet. A Kemény szeretet c. könyvet olvastad? Igen érdekes, ajánlom.
2011. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mi szakítottunk, 6 hétig voltunk külön, utána újra összejöttünk. Egyértelműen én voltam a hibás, beláttam. Most sokkal jobb, őszintébb és stabilabb a kapcsolatunk. Én 31/N ő 33/F.
2011. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a pasim hibájából romlott meg a kapcsolatunk,és besem látta,és bocsánatot sem kért,makacs,gyerekes és őnző.....patkány..a sárga földig tiporta a lelkem,megalázott....aztán én mondtam ki 10. alkalommal hogy legyen vége.Ő nem fog vissza táncolni soha,de remélem egyszer megadhatom neki a kegyelem döfést!!!
2011. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!