Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?...

Ez megcsalásnak számít? Szerintetek bűnös vagyok?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan megaláz, lenéz mert nem vagyok vele egy szinten műveltségileg, meg én csak egy pincérnő vagyok, ő meg "tudós".

Tegnap este beszélgettem egy kolléganőmmel, elsírtam neki a bánatomat, később váratlanul megcsókolt, én nem ellenkeztem, utána azt mondta ha akarom menjünk fel a lakására és ott folytassuk az "ismerkedést" egész éjszaka szeretkeztünk és beszélgettünk, nem mentem haza éjszaka.

Nekem már szükségem volt arra ,hogy egyenrangú fél legyek és meghallgassanak, mert a férjem mellett én csak egy butuska szöszi pincérlány vagyok.

Mit gondoltok erről?

Egyébként ezelőtt sose volt semmilyen leszbikus kapcsolatom.


2011. aug. 10. 19:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%

Te tudod, hogy Neked mi a megcsalás, illetve a Ti kapcsolatotok a férjeddel.. Nekem már a csók is az, egy egész éjszakás szeretkezésnél nem tudom, miért merül fel egyáltalán, hogy az-e.. :) Attól hogy nő, attól még szerettétek egymás testét :P


A nagyobb kérdés inkább, hogy akarod-e ezt a házasságot még, illetve miért vagy még mindig egy olyan férfival, aki ennyire nem tisztel és szeret. Amíg nincs gyermeked tőle, én a helyedben otthagynám.. (de ez csak én vagyok persze)

2011. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam

Miért írtam férjet?

még csak a barátom. :D

2011. aug. 10. 19:17
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Boldog vagy a pároddal? mert szerintem nem, akkor meg ne várj addig a szakítással, amíg gyerekeid lesznek és végleg kiborulsz.
2011. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát, megcsalás, de érthető.

Nem tudsz elválni?

2011. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%
ja, jó XD
2011. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%

én megcsalásnak venném



és buta is vagy, mert ahelyett hogy a férjeddel megbeszélnéd a dolgokat egy másik nő ágyában keresel vigaszt.

2011. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
én ezt nem hiszem el
2011. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

ehhee..

lehet még a férjed is beszállt volna :D

2011. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak számít igen. Tényleg butuska vagy, ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban akkor miért nem lépsz ki belőle??? Vagy miért nem kommunikálsz a férjeddel? Érthetetlen...
2011. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu, azért férj meg barát között elég nagy a különbség... Ekkorát tévedni, érdekes. :D
2011. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!