Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éves évfordulónk lesz, de...

1 éves évfordulónk lesz, de nincs pénzünk most ajándékra, ebédelni menni, mit gondoltok, mivel lehetne feldobni a napot, más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Most elég rosszul alakult az életünk, én munkát keresek,mert a másikat elvesztettem és barátom is csak 2 hét múlva fog Most elég rosszul alakult az életünk, én munkát keresek,mert a másikat elvesztettem és barátom is csak 2 hét múlva fog munkába állni,nincs pénzünk ajándékra, én terveztem,hogy elmegyünk vacsorázni valahová, de sajnos nem jön össze. Mit lehetne? Itthon nem tudom meglepni, mert nem tudok elbújni a konyhában és csinálni neki valami kaját, nem tudom mi legyen.
2011. aug. 14. 15:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az eleje 2x van meg,mert copy-pasteltem és nem jól sikerült.
2011. aug. 14. 15:57
 2/13 anonim válasza:
100%
Mond neki hogy készülsz neki valami kis aprósággal és kérd meg hogy hadjon egy kicsit egyedül(találkozzon a barátaival vagy vmit csináljon).ÉS dobj össze szupi vacsit amit szeret.. szép gyertyafénnyel :)Ez az én ötletem vár 15 éves vagyok ugyhogy bocsi ha nemjó:/:D
2011. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal 3 éve vagyunk együtt, s évfordulónkkor elmentünk oda, ahol összejöttünk, és megismételtük azt a napot. Nekünk már az is elég volt. :):) Sztem vidd el oda, ahol összejöttetek, s egy kis sétával ünnepeljétek meg, és nosztalgiázzatok az 1 éves emlékeitek között (elevenítsétek fel a legszebbeket, esetleg a viccesebbeket), és már ez is egy formája a megünneplésnek, és még pénzbe sem kerül, mégis ünnepelve szórakoztok.:):) Sok boldogságot, és még 100-szor ennyit!:):)
2011. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Itthon nem tudom meglepni, mert nem tudok elbújni a konyhában és csinálni neki valami kaját, nem tudom mi legyen."


Dehogynem.Megkéred,hogy addig ne jöjjön ki.Fél órába nem telik megsütni egy szívmintás palacsintát pl. vagy akármilyen sütit,fantázia kérdése.Vagy hívd ki és készítsetek valamit közösen.Az is buli és emlékezetes.Aztán ....:)))

2011. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj át egy barátnődhöz, és süss ott egy fini gyümölcstortát szerintem:)
2011. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg ismersz egy-két barátját, mond meg nekik, hogy hívják át sörözni vagy foglalják le, addig te a konyhában tudsz csinálni egy fincsi vacsorát. Teríts meg, rakj ki gyertyákat, aztán kaja után szeretkezzetek egy jót. Pénz híján szerintem ez a legjobb módszer.

21/n

2011. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menjetek el kirándulni, olyan helyre, ahol szedhet neked egy csokor virágot.
2011. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy séta a közeli erdőben, ahova max csak buszjegyre (vagy ha autóval mentek egy kis benzinre) kell költeni. Egy pokróc pár szendvics, egy kis gyümölcs innivaló és sok-sok beszélegetés stb közbe :)
2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Piknikezzetek, kiránduljatok, sétáljatok a városban, keress valami ingyenes programot (koncert, fesztivál, akármi). Otthon meg vannak trükkök az "elbújásra", akár szülőnél, barátnőnél csinálni kaját, akár reggel korán felkelni és akkor megcsinálni, vagy este tovább fennmaradni, valami. Légy kreatív, hajrá!
2011. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg az esküvőn készült fotókat, videókat! Ha meg csak annak az évfordulója, hogy összejöttetek, azt szerintem fölösleges ünnepelni, minek kell rá bármilyen ajándékot venni? Van születésnap, karácsony stb. elég arra ajándékozni, a többi napon meg csak simán szeressétek egymást.
2011. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!