Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm férje...

A legjobb barátnőm férje nekem panaszkodik, hogy nehéz a hűség. Ez most mit jelent? Akar valamit?

Figyelt kérdés

Én nagyon jóban vagyok mindkettejükkel,összejárunk gyakran. De már észrevettem,hogy párszor majd felfalt a szemével a pasas.Hozzá kell tennem,én adok magamra,nem nézek ki rosszul...míg a barátnőm,meg nem sminkel,nem öltözik szépen,kócos,elhagyja magát. És a pasi multkor nekem ecsetelte,mikor kettesben voltunk, hogy mennyi jó nő van az utcán és nem egyszerű hűségesnek lenni. Szerintetek akar valamit? Hozzáteszem,nagyon szereti a barátnőmet,és boldogok együtt!

25/L


2011. aug. 17. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Tuti! 30/F
2011. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Tapasztalatból mondom: igen.

Következő lépés lesz hogy téged dicsér...

Aztán neked szegezi a kérdést, vagy a keze téved el.


Játszotta már el ezt nekem nős pasas.

2011. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ribanc pasi!


Mondd meg a barátnőjének, hogy csinosítja ki magát mert sokkal szebb lenne úgy. Menjetek együtt vegyetek csinos ruhákat.


Én nem értem az ilyen faszikat ha ennyire nem jön be nekik a barátnőjük, miért nem szólnak nekik hogy legyenek kicsit csinosabbak vagy venni nekik egy-két csinibb ruhát, ékszert?

Vagy miért nem választanak egy csilli-villi szexbombát barátnőnek?

2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy akar valamit (habár nem tartom túl valószinünek), de az is lehet, hogy csak egyszerüen szeretne erröl valakivel beszélni, a feleséggel meg nem mer.

A helyedben valami olyan módon válaszolnék, hogy TE azért becsülöd meg öt, mert annak ellenére, hogy nagy a csábitás, MÉGIS hüséges marad. Erre semmiképpen sem válaszolhat olyan módon, hogy esetleg kikezd veled, mert akkor éppen azt semmisitené meg, amiért te pozitiv embernek tartod.

Azt sem tartom kizártnak, hogy esetleg arra akar téged "kérni", hogy a felesége figyelmét próbáld kicsit arra irányitani, hogy adjon jobban magára, mert töled máshogy veszi, mintha a férj szólna azért, hogy elagyja magát.

2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Na, hát ez az... Tuti, akar valamit. Csak azt én se értem, hogy akkor minek vette el egyáltalán a barátnődet... Ment volna hozzá egy szőke csinibini plázapicshez, akit csak mutogatni lehet.
2011. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok. En inkabb azt vennem le a szitubol,hogy megerositest var toled.Hogy erts vele egyet,hogy tenyleg nehez a huseg.Es akkor talan tortenne valami.Amugy nem hiszem ha egy kis esze van kikezd pont veled a megerositesed nelkul.Arra meg hogy miert nem valaszt cicababat maganak csak annyit,hogy azokkal sok a baj :)
2011. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Olvasva téged csak egy kérdés merül fel bennem: téged ez miért érdekel, miért foglalkoztat?


Ha akar valamit, ha nem, normál esetben észre sem vennéd, de neked ekörül forog az agyad, még itt kérdésként is feltetted.


Magyarázd meg miért. Nekünk, de ennél lényegesebb hogy magadnak is. Szóval...?

2011. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igazán "kedves" a pasitól. Ha ezzel van baja, akkor beszélje meg a feleségével, váljanak el, ne egy nőnek tegyen kétértelmű megjegyzéseket... egyébként igen, valószínű, hogy akar vmit...
2011. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nagyon vallásos a lány,soha nem volt az a típus,aki ad magára.(neki ezek a dolgok nem fontosak).Én mint embert szeretem,mert jó lelke van,sokmindenről lehet vele beszélgetni.Csak igy még nagyobb a kontraszt köztünk mert én meg mindig ápolt vagyok,csinos ruha,haj smink stb.És nem akarom hogy emiatt nehezteljen rám a lány...próbáltam már kicsit a divat felé terelgetni,de nem akar jönni se vásárolni se hasonlók.Nem szeretném hogy észrevegye, hogy néz rám a férje.Most legyek énis elhanyagolt ha találkozunk? De az milyen ciki lenne már...:S
2011. aug. 17. 16:02
 10/15 A kérdező kommentje:
15:55-nek:ha arra vagy kiváncsi,igenis jól esik, amikor látom hogy tetszem a férjének.de soha semmilyen körülmény közt nem bántanám meg a barátnőmet olyannal amire még gondolni se szabad!!
2011. aug. 17. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!