Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Szóval szülinapomra csináltatni akartam egy Vetteles trikót (anyának is van csak neki más ember van rajta) és borzasztó lett...a minta egy mosás után kikopott és ferde is volt nem kicsit (ez elején egy teljes alakos Vettel, a hátulján F1 logo)aztán rendeltunk egy másik helyről de ott még rosszabb lett, mert kb egy 5centis volt a kép.Ez a dolog több mint 7000E ft-ba került.Aztán anya az mondta h rendelünk inkább egy eredetit a GP Shopból és az lesz a névnapi ajándékom.(9000E)Erre pár napra rá bejelentette, hogy halasszuk inkább karácsonyra...(Nem mentünk volna tönkre anyagilag ettől a pólótól, de beletörődtem)Azután elmentünk a városba (már nem is tudom miért,lényegtelen) és láttuk h egy márkás boltba épp leárazás van és vettünk egy farmert 10000E ért. majd erre bejelentette h ezt kapom névnapomra.Azt hittem, sírva fakadok, hisz ha választhattam volna inkább veszek egy olcsó farmert és a pólóm is meglehetne.és ugyanezt eljátszotta egy másik ruhadarabbal is...Nagyon bánt mert minden vágyam egy olyan póló és ezt ő is tudja...15/L
2011. aug. 17. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
azt hogy ettől nem dől össze a világ,és ennél nagyobb problémák is vannak az életben,örülj neki hogy kaptál egy 10e forintos nadrágot amúgy nagyon drága 10e ftért,nem mindenki engedheti meg magának,miért nem mondtad,hogy nem kell a nadrág??majd karácsonyra megkapod mindjárt itt van
2011. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
látom azért nem fogtad fel a lényeget...ha tudtam volna h erre megy én inkább a pólót választotta volna..nekem ez nagyon fontos:/
2011. aug. 17. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
nem halsz bele ha 3 hónap múlva kapod meg ennyit hisztizni egy vacak póló miatt,nagyon el lehetsz kényeztetve,ha nem becsülöd meg hogy kapsz vmit,és az nem felel meg,azt várod hogy a válaszadók sajnáljanak a semmiért??látszik hogy burokban élsz,nem ismered még az életet
2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
neked meg csak szánalmas irigykedésre tellik...
2011. aug. 17. 19:02
 5/12 A kérdező kommentje:
és az nekem nem egy vacak póló és elkényeztetve sem vagyok...
2011. aug. 17. 19:04
 6/12 anonim válasza:
61%
pedig nagyjából ilyen válaszokra számíts szerintem..
2011. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
nem irigykedek mert eddig mindent elértem amit szerettem volna,sok dolgon keresztül mentem,ja és képzeld olyan nadrágot veszek és pólót amilyet szeretnék,miért irigykednék egy nyafogó 15 évesre akinek a legnagyobb problémája,hogy 3 hónapot kell várnia egy pólóra
2011. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
erre ment a felfelé mutató zöld kéz :D
2011. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ennek ellenére látom, nincs jobb dolgot mint osztani az észt...
2011. aug. 17. 19:34
 10/12 anonim válasza:
Már ne haragudj kedves, de a VÉLEMÉNYÜNKET kérted, nem pedig azt, hogy sajnáljunk hogy neked milyen rossz...
2011. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!