Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ő? Már nem mai hölgy...

Mit akar ő? Már nem mai hölgy vagyok és szeretném a tanácsotokat kérni. Párommal lassan két éve élünk együtt és gondok vannak segítség

Figyelt kérdés
két kiskorú gyermek is és párom van amikor különféle problémákra hivatkozva összeszedi a cókmókját és van úgy hogy párnapra haza költözik az anyukájához. Mért teszi ezt? Mit tanácsoltok?
2011. aug. 20. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Benned a valasz! 2 ev egyutteles utan mar annyira kiismerhetted a parodat, hogy ezt miert teszi!

2 gyermek kozos gyermekek?

2011. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,az én két gyerekem
2011. aug. 20. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem szexelsz velew eleget vagy új tyúk tünt fel az udvarban. Vagy mindkettő.
2011. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy túl sokat beleszólsz abba, mit csinál? tud minden nap egy kicsit- EGYEDÜL lenni? ez elemi szükséglet! nem másztok nagyon a nyakára? van egy hely, kuckó a lakásban, ahol csak ő lehet - nem kell sok - de naponta- pár perc... hm?
2011. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nem tud elszakadni az anyukájától?
2011. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
őő az 5.X-is tul van és sosem volt családja én pedig két gyermeket hoztam mellette meg beteg ....
2011. aug. 20. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedvesem, tehat te leirtad azt, hogy miert! Soha nem volt csaladja, mar tul van az otvenen, es beteg, igy mar termeszetes az, hogy nyugalomra es csendre vagyik, hiszen talan eppen ezert nincs vagy nem volt csaladja, mert "maganak" valo, szereti a csendet!

S igy hova mehetne, ha nem a szuloi hazhoz, tehat ne idegeskedj, talan alkalmazkodjatok hozza, s figyeljetek jobban ra, hiszen a szeretetre, gondoskodasra vagyik ugyanugy, mint te es a gyermekeid!

2011. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tehernek érzi a 2 gyereket főként ha beteg és ha 50 évesen még nem volt családja azt jelenti nem is akkar. Beszéljétek át ne szendvedjetek ha nincs értelme.
2011. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! nem feleltél! van külön kuckója? alááshatja a kettőtök kapcsolatát, ha ő már megszokta- ami egyébként természetes igény- hogy néha egyedül van,csendben..

Ha hazajön a munkából- ez is egy általános férfiigény- ne zúduljatok rá rögtön a gondokkal - kicsit pihenjen.. kell a férfiaknak egy kis idő, míg valóban hazaérkeznek...

2011. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen neki van egy lakása a belvárosban én egy albérletet bérlek nem mesze egy faluban mert érte jöttünk ide egy másik városból mert mi elváltunk.Nem dolgozik a betegségével nem tud rokkant nyugdíjas
2011. aug. 20. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!