Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvassátok el! Érdekel más...

Olvassátok el! Érdekel más véleménye is az én kis sztorimról? [! ]

Figyelt kérdés
Szóval, van egy állatmániás anyám aki már nagymama, és már teljesen ki vagyok tőle. Az összes kutyája (15 év alatt 5 kutya)abba pusztult bele fiatalon (3-4 évesen)hogy daganatosak lettek, furcsa "véletlen".. de nem is ez a lényeg. Apukámnak minél előbb meg kellene műteni a lábát, de nem műttetik mert nincs rá pénz.. tegnap mesélte Anyukám hogy vitték a kutyát orvoshoz műttetni, ami 130ezer- került, de apámnak már nincs pénz megcsináltatni a lábát, csak annak a rohadt dögnek. Annyira felháborított hogy az szörnyű.Mellesleg 9.hónapos terhes vagyok, bármikor szülhetek, és tegnap állított be 3 beteg macskával hogy majd én elajándékozom őket, mert falun nem kell senkinek. Hát mit gondol már??? Nekem van időm ilyennel foglalkozni, persze azt hogy én hogy vagyok soha nem kérdezi meg. Aztán tegnap amikor már itt voltak a macskák és ők hazamentek [nagyon messze lakunk egymástól, én pesti vagyok ő vidéki] otthonról felhív hogy a macskáknak adjak tejet mert még szopnak, és ez nagyon fontos. 62éves nagymama, hogy gondolhat ilyet?????? Nagyon ideges vagyok. Rengeteg ilyen állatmániás embert látok, neten, és mindenhol, akiknek fontosabb az állat mint az ember... Imádom őket, de ne essünk már túlzásba!
2011. aug. 21. 15:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
69%
Hát bezsélj vele hogy ne hozzon több állatot a házhoz.
2011. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
kapuzárási pánik
2011. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

"Apukámnak minél előbb meg kellene műteni a lábát, de nem műttetik mert nincs rá pénz.. "

Mióta kell fizetni a műtétért Magyarországon???


Amúgy felnőtt ember, azt csinál amit akar. Tedd ki a macskákat és gond megoldva. Azt se kellett volna engedned, hogy otthagyja őket nálad.

2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lilla <3 válasza:
59%
Hát az biztos , hogy ez így nem helyes . Én is állatmániás vagyok ( van 1 kutyám 1 egerem és 2 lovam is ) de az állat érdrkében sem jó így . De ha már így alakult mivel terhes vagy ne idegeskedj , ne stesszelj stb. Most a Te és a baba egészségére és jóllétére figyelj ! Állat boltokba és az utcára tegyél ki hirdetéseket és amíg nincs gazdájuk gondozd őket ! És én teljes mértékben veled értek egyet .
2011. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Azt egyébkén tudtad, hogy terhesként kerülnöd kéne a macskákat?

Beszélj anyukáddal, és mond el neki a véleményedet finoman. Elég érdekes egyébként, hogy az összes kutyája daganatosan fiatalon meghalt. Nekem már nem lenne kedvem több kutyát felnevelni és elveszíteni.

A macskákról meg annyit, hogy ha el akraja passzolni, akkor passzolja el őket ő, vagy egyszerűen tegye ki őket, vagy...tudom, ez állatkínzás, meg nem kéne ilyet csinálni, de ha egyszer nem lenne hova tenni őket, akkor lehet választani, melyik jobb a macskának: kitenni az utcára, vagy véget vetni az életének. El kell altatni őket, és legközelebb vigyázni, hogy ne legyenek kiscicák.

Én sem szeretem, mikor azt látom, hogy valaki előtérbe helyez egy állatot az ember elé.

Ott van nekem is anyósom. Mindig van az ételben olyan falat, ami a kutyáé, pedig ők is szeretik. Együtt esznek a kutyával, a kutya majd kinézi a szájukból, és ha pl rizses hús vagy bármi, amiben hús van, kerül terítékre, képesek odaadni a kutyának az összes húst belőle, ők meg eszik a szaftos rizst. Múltkor is, ott ettem, és a húslevesben egyetlen egyet eszek meg, a májat. Hát nem volt máj, mert az a kutyának járt....szerintem ez nem normális. Tudom anyósomról, hogy ha az éhalál kerülgetné, tuti, hogy inkább a kutyának adna kaját, ő meg éhen halna. Akárki bármit mond, ez nem normális.

Teljesen olyan véleményen vagyok, mint te.

2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lilla <3 válasza:
49%
Nehogy kitedd őket az utcára !!
2011. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:00


62 evesen mar regen bezarult a kapu nala.

Kerdezo, miert itt idegeskedsz, miert nem kerdezted meg ugyanezeket az anyukadtol? A terhesseg sem betegseg. Ugy allitod magad elo. Azert mert meg nagymama szeretheti az allatokat, apad meg egy papucs.

2011. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 16.00. A kapuzárási pániknak nem ez a tünete. Ez inkább az öregkori szenilitásé. Nem tudja a sorrendet. Első a családom szeretete, a többi mind utána jön. Szeretni lehet az állatokat, de nem ennyire elvakultan, hogy ilyen áldozatokat hozzon, sőt a családtagjait is áldozatokra és lemondásokra kényszerítse.A fontossági sorrenddel van baj. Ezt kellene helyreállítani. A hogyanra esetleg szakértő adhatna választ.
2011. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
41%
Nemek az apám a keresztanyám és a nagyszüleim ilyenek szóval az apai ág. Például ha hazajövök mert nyaralni voltam ő a kutyát simogatja vagy vele beszélget nekem meg nem is köszön. A kutya a gyereke és meg semmit nem kapok. Unokatestvéreimmel már csak kinevetjük őket. Emiatt ment tönkre a kapcsolatom az apámmal és kb 1 mondatot váltunk egy héten pedig együtt lakunk.
2011. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Tanácsot adni nem tudok, csak annyit, h a cicákhoz hozzá ne érj!!! Menj be a kórházba és mondd el a dokinak, h vegyenek le tőled toxoplasmára vért, mert, ha fertőzött vagy, akkor injekciót kell, h kapj v a babának fognak beadni. Ez nagyon veszélyes a babára!!!
2011. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!