Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kibékíteni a...

Hogyan tudnám kibékíteni a húgomat meg a feleségemet? Nálatok volt hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

A húgom a feleségemet egy elkényeztetett "cicababának" tartja, a feleségemnek sincs jó véleménye a húgomról.

A feleségem 25 éves, a húgom meg 22.

Miért kényszerítenek arra ,hogy mindig válasszak közülük, hogy kinek van igaza?


2011. aug. 22. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem neked kell megoldani, hanem nekik. Felnőtt nő már mindkettő, nem tizenévesek, tessék leülni és megbeszélni.
2011. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

16:33


De én szenvedek tőle ,hogy ők egymást nyúzzák, tényleg mint 2 tizenéves kiscsaj.

2011. aug. 22. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Megmondod, ha nem vetnek véget a dolognak, akkor a feleségedtől elválasz, a hugival meg nem tartod többet a kapcsolatot.
2011. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Irigyek egymasra, ugy mint akarmelyik tini kepes erre. Nem korhoz van kotve, inkabb nemhez, nokhoz.
2011. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hívd össze őket egy nagy bunyóra :D
2011. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel konkrétumot nem írtál, nem igazán lehet tanácsot adni a helyzetedre.

Általánosságban: sok férfi gondolja azt, hogy a nőknek jóban kell lenniük, mert hát nők, meg esetleg gyerekeznek, vagy gyerekezni fognak, biztos van közös témájuk. Ez nincs így, és ha két nő nem jön ki egymással, nem kell erőltetni.

Egyébként meg kellene mondanod a feleségednek, hogy a húgod családtag, és szereted, a húgodnak meg, hogy nem véletlenül vetted el a feleségedet, és szereted, és szeretnéd, ha kihagynának a veszekedéseikből. Légy kívülálló, ne menj bele a játszmákba.

2011. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, és képtelen vagyok megoldani. Gondolkodtam, mit tanácsolnék másnak. Azt, amit már írtak is neked, nem a te ügyed, ne vedd magadra. És ez igaz. Ne szenvedj tőle. Nem vagy se a feleséged, se a hugod nem vagy Nem vagy felelős értük, meg azért sem, milyennek tartják egymást. Nem kötelező jóban lenni, és ettől csak az lenne rosszabb, ha megjátszanák, hogy milyen aranyosak egymáshoz. Azon legyél, hogy magadat el tudjad különíteni. Szeresd mindkettőjüket külön - külön. És kész.
2011. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16:51


Igen, tényleg rájuk kéne hagynom, de olyan jó lenne ha kedvelnék egymást mert a húgom mégis csak a kislányunk nagynénje.

2011. aug. 22. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy a húgod nem szereti a feleségedet, még szeretheti a gyerekeidet! : ) Szerintem mondd el neki, hogy nem baj, ha nem jönnek ki, csak akkor inkább nézzenek el egymás mellett de attól még ne fordítson hátat a gyereknek is!
2011. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem is megfordult a fejemben amit 16:43-as írt ,hogy együtt gyerekeznének.
2011. aug. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!