Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vár el tőlem dolgokat...

Miért vár el tőlem dolgokat ha ő többször is rosszul bizonyított?

Figyelt kérdés
a barátnőm elvárja hogy legyek vele nagyon figyelmes, vigyem el ide-oda, mikor ő már 3x félre.... amikor épp fasírtba voltunk + ő sem tesz értem semmit. Mit tegyek vele? Én kedvelem őt, jó vele az ágyban is.
2011. aug. 29. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kedveled és nem vagy szerelmes belé, akkor miért nem teszed ki? Pláne ha meg is csal.

A mai világban már igen sok nő van, aki jó az ágyban. Abból, amit leírtál, számomra az derül ki, hogy talán nem kéne együtt lennetek.

2011. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert megteheti, Te adod meg a lehetoseget, hogy igy viselkedjen.

Halottal mar arrol, hogy szeretet? Megcsalt Teged, mit varsz Tole?

2011. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Te is kifogtál egy hülye nőt,aki el van magától szállva és elvárja hogy kinyalják a se.... csak mert nőből van.Szerintem csald meg,alázd meg majd röhögj a képébe-ezek csak ezt érdemlik.
2011. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Papucs vagy! Állj ki magadért!

Rendben van hogy kedveled, de addig nem fogsz össze jönni normális csajjal amíg vele jársz. mert normális csaj nem akar a ribancod lenni, mint ez a nő. Látod ő más ribanca. Őt már rég elvesztetted, nem becsül meg, ki használ.

Szerintem hagy ott


Ui: A tanácsért felelősséget nm vállalok, ez a te döntésed, de ha úgy érzed hogy kihasznál akkor valószínűleg így is van.

2011. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már 3-szor is fasírban voltatok és csak kedveled, akkor ez már nem éppen sok jövőt jósló kapcsolat. Meg is csalt. Ez egy olyan jel, hogy nagyon szakítanotok kellene!


Bár lehet hogy te szereted még őt, és azért tűröd h hülyét csináljon belőled?

2011. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem min a ketten szeretitek egymást!Próbáljatok meg normálisan viselkedni,úgy mint régen, és akkor tényleg jó lesz!:) Sok sikert!
2011. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ugye tudod hogy ez egy tlejesen semmit mondó haszontalan javaslat volt.

Oké hogy azt javaslod hogy változzanak meg és legyenek jóban, de HOGYAN?!

Más kérdés hogy valamit nem lehet megmenteni.

egy egyoldalú kapcsolatot nem érdemes megmenteni.

2011. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!