Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy érezte,...

Van itt olyan, aki úgy érezte, sose fog tudni senkit úgy szeretni mint a régi szerelmét és mégis szerelmes és boldog lett valaki mással?

Figyelt kérdés
Én így érzem:( Másfél hónapja, hogy szétmentünk, és még mindig fáj és hiányzik a volt párom. Nagyon-nagyon szerettem őt, nemcsak fellángolással, hanem egészen mély lelki kötődéssel. Még mindig szeretem és úgy érzem, soha nem tudok már senkit így szeretni. Tudom, hogy nem volt tökéletes, de én úgy szerettem őt, ahogy van. Visszaút nincs hozzá.
2011. aug. 29. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én a mostani barátommal érzem azt hogy csak ő kell és mindenki eddigi eltörpül mellette és ha szakítanánk biztos nem tudnék senkivel ugyanígy lenni.
2011. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagy szerelmem igazán sosem teljesült be.Történtek dolgok de kapcsolat nem volt.Rá lehet talán még azt is mondani hogy gyerek szerelem...

Eltelt nyolc hosszú év,nagyon boldog voltam azzal a pár pasival akivel jártam,és szerettem is őket,de a szerelmem meg maradt az iránt a fiú iránt!Sosem fog elmúlni!Csak most már meg értettem hogy tovább kell lépnem és mással is lehetek boldog akkor is ha a nagy szerelmem ő marad!

2011. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másfél hónap az még semmi... nekem is volt egy szerelmem, akiről azt hittem, hogy sosem felejtem el, sosem szeretek mást...

évekbe telt, de elmúlt... szeretem, de nem szerelemmel... és képes vagyok mást szeretni...

2011. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az elején hisszük, hogy ilyen rossz minden. A környezetem tapasztalataiból és a sajátomból is azt szűrtem le, 16-18 éves kor között eljön a nagy szerelem, de vége lesz, mert az évek során alakulunk mindketten. Nekem is van az életemben egy olyan férfi, akire öregségemkor is emlékezni fogok, feltétel nélkül szerettem és elfogadtam, de ahogy felnőttem, már el nem tudnám képzelni vele az életemet, ennek ellenére kedves marad számomra. Azóta jöttek-mentek az életemben, a nagy szerelmet hosszú gyász követte, de mára találkoztam egy olyan férfival, akit nem csak szeretek,de tisztelek, és ez nagyon fontos,a nagy szerelmet utólag visszagondolva nem tiszteltem, akkor csak a szívem hajtott, most már az eszem is segít. Hidd el, túl leszel rajta, mindig emlékezni fogsz rá, ha felbukkan elérzékenyülsz, de minden okkal ér véget, és jobb lesz hidd el, csak pihend ki őt!
2011. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már 18, 26 leszek. Korábban is voltak persze szerelmeim, de ő egészen más volt. Ő volt az, akivel tényleg komolyan, nemcsak a szívem után rohanva, hanem reálisan is terveztem. Ezt azért tartom fontosnak kiemelni, mert nem azt a tinis szívőrületet éreztem, amit 16 évesen szokott az ember, hanem olyan IGAZI szeretet-szerelmet, összetartozás érzést, mély barátságot, bajtársiasságot. Rájöttem, hogy ezért érdemes élni, és ezért félek, hogy soha többet nem találok ilyet:(
2011. aug. 29. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem rá vágy hanem az eltervezett jövöre arra ami vele járt volna.
2011. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta voltatok együtt és miért szakítottatok de ez mellékes:)

20évesen szerelmes lettem de nagyon. Egy tőlem 15centivel alacsonyabb, 5évvel idősebb kopasz csávóba.

Először barátság volt csak köztünk utána jött a szerelem.

Összejöttünk de a családom kiszúrt rajtunk és szakítottunk.

Vagyis csak szünetet kért. én ekkor elmentem egy másik pasival randizni és összejöttem vele(vagyis csak megcsókolt). Ez volt pénteken én meg a szerelmemmel szakítottam szerdán.

Azt hittem, hogy belebolondulok. Mindig az az előző pasira gondoltam. Ahogyan ő csókolt, ahogyan ő ölelt stb.

De nem bántam meg. A mostani páromat még jobban szeretem mint őt.

és nem szerelemmel, hanem tisztelettel. Ahogy mondani szokták elmúlt a rózsaszín felhő de a szeretet megmaradt és nem vágyok más iránt. A másik az ha megcsókol még mindig repkednek a pillangók a gyomromba.

15hónapja vagyunk együtt.

Neki köszönhetően elfelejtettem az előzőt:)

2011. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen el fog múlni, és tudsz szeretni mást is, még nagyobb szerelemmel. Mivel szakítottatok, valami nem működött. Ha együtt maradtok, az évek alatt a problémátok miatt, meggyűlölitek egymást...csak lehet, hogy közben tönkreteszitek az időközben megszületett gyerekeiteket is.

Ahol már szakításra kerül a sor, az már nem a NAGY szerelem..., csak fáj ezt beismerni.

2011. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!