Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más az elképzelésünk. Mi legyen?

Más az elképzelésünk. Mi legyen?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. 30 felettiek vagyunk mindketten. Szeretjük egymást, de nem tudunk dűlőre jutni arra vonatkozólag, hogy hol lakjunk. Ő egy kis faluban lakik, Pesttől nem messze. Én pedig Pest kertvárosi részében. Ő ott akar megöregedni, én pedig nem akarok odaköltözni, ahova napi 3 busz, meg pár vonat jár. Így a hazajárás sem egyszerű. A háza szép, de nem bírok vidéki lenni (földút, ló, stb.) Kell nekem ez a nyüzsi amit a város jelent. Meg ingázni sincs kedvem. Mondtam neki, keressen olyat akkor, aki ott akar lakni. De neki én kellek. Mit tegyek?
2011. aug. 30. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Jobb vidékinek lenni mint városinak ez biztos. Barátodat megértem ezzel kapcsolatban, nem hinném hogy hozzá szokna a nagy városi élethez. Ha megtudod oldani a beutazást a munka helyedre egyszerűen akkor nyugodtan mehetnél oda. Vagy a legjobb megoldás az ha kerestek új helyet ami a két lakóhely között van.
2011. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem képes kompromisszumra, akkor nem érdemes egymás idejét pazarolnotok, főleg 3
2011. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pest mellett hol van olyan hely, amit a földút és a lovak jellemeznek?:)))

30 elmúltál, vegyél egy kocsit, és törődj bele, vagy hagy el. Más lehetőség nincs túl sok.

2011. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Hajlandó is lennék megválni az ingatlanomtól. De ő a sajátjától nem, mert olyan irreális összeget akar érte kapni, ami egyértelműen azt jelenti, hogy nem.
2011. aug. 30. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem költöznék. nem lennél ott boldog és ez lehet kihatana a kapcsolatototkra is.
2011. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Normális hozzászólásokat kérek szépen! Segítséget kértem, nem csesztetést!
2011. aug. 30. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

főleg 30 felett, ha szeretnétek családot a jövőben.

Szerintem Pest külvárosi, kertvárosi része egyébként átmenet a nyüzsi és a nyugalom között.


Vagy költözzetek olyan faluba, kisvárosba amin áthalad a Hév..

Kell a kompromisszum, ha együtt akartok élni.

2011. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
melyik volt csesztetés?
2011. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

13:48

Így látom én is. Elég társasági ember vagyok, hogy oda bezárkozzam. Egy pizzát nem lehet ott megenni, nincs étterem sem.

2011. aug. 30. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

hát ha a pizza fontosabb, akkor egyértelműen lépj tovább:)

amúgy, én is Pest mellett lakok, és kb. ugyanúgy érek be az Oktogonra, mintha bp. távolabbi részéről mennék

én nem tartom akkora megoldhatatlan dolognak, szimplán nem egymás mellett van a helyetek, szerintem

2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!