Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első nagy szerelem és vége?

Első nagy szerelem és vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves lány vagyok.

a barátom is 15 éves, az első nagy szerelmem

jó pár éve szeretjük egymást,

de még csak fél éve járunk.

és úgy érzem én már csak barátként szeretem.

És ettől nekem nagy bűntudatom van, mert igazából csak rám számíthat.

Nem tudom mit mondjak neki, vagy lesz jobb is?

Igazából a bajom az hogy túl kisfiús még, én emg viszonylag nagyon érett gondolkozású vagyok nem igazán van az a föld fölött lebegés,rozsaszin köd, és hogy elkezdődik a suli külön suliba járunk, szal alig látjuk egymást.

és ami a leggázabb sok fiú barátom van, és valamiért ugy érzem ök többet törödnem velem, és értetebbek.mitcsináljak?

előre is köszi.


2011. aug. 31. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból azt vettem ki, hogy már nem szereted. Ha így van, szakíts vele, sajnálatból nem éri meg valakivel együtt lenni.
2011. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, de annyi jó emlék

annyira szerettük egymást.

sose volt semmi komoly baj, és akkor ennyi? :(

2011. aug. 31. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még számíthatna rád, csak nem a párodként. Maradhattok barátok.
2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok még. Lépj tovább...Attól lehettek barátok...
2011. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Attól még nem kell utálnotok egymást, ez nem törvényszerű, hogy szakítás után rosszba kell lenni a másikkal. Ha elég érettek vagytok ahhoz, hogy ezt normálisan, kulturáltan meg tudjátok beszélni, akkor nincs itt semmi baj. Maradjatok barátok, mond meg neki, hogy bármikor számíthat rád, de te nem érzed azt, amit az elején, és nem akarok őt hitegetni, és amint már írtam, sajnálatból nem éri meg senkivel sem együtt maradni, egy idő után neked lesz rossz, tehernek fogod érezni a kapcsolatot, és a végén akár meg is gyűlölheted őt.

2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok őt hitegetni = akarod*
2011. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

:(

téynleg elég szarul érzem magam, hogy igy érzek,

mert ő tényleg szeret, és ezt nem érdemli meg.

igazából már probáltam erről neki beszélni de ő hallani se akart róla, és ő tényleg szeret úgy ahogy vagyok,én meg ilyen vagyok vele :s

2011. aug. 31. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen??


Az érzéseid fölött nem uralkodhatsz, vagy tudsz valakit szeretni, vagy nem. De ami nem megy, azt nem szabad erőltetni... Legjobb belátásod szerint dönts, sok sikert!

2011. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne bűntudatom a helyedben, mert van pofám nem beleszeretni. Köszönje meg, ha vagy olyan tisztességes, hogy ne áltasd, és őt is tiszteled annyira, hogy nem alázod meg egy szánalomkapcsolattal.
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!