Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondta ezt anyam? 19L

Miert mondta ezt anyam? 19L

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam a baratomhoz menni inkabb o szokott jonni hozzam mert en nem igazan szeretem a csaladjat es inkabb megtartom a tavolsagot minthogy baj legyen. De multheten elutaztak es csak holnap indulnak haza, ezert vasarnap nala aludtam. Ma mondta a baratom hogy menjek en hozza. Szolok anyamnak hogy elmegyek ithonrol mire o:b "Jobban szeretem ha nem te mesz hozza hanem egyuitt mentek. Nagyon a kedvebe jarsz mostanaba ... nem azert de aztan majd nem lesz becsuleted elotte. ha nem ersz neki annyitt hogy erted jojjonn akkor hadjam a piccsaba." En meg elmentem. Nem ertem miert mondja ezt. $ eve vagynk egyitt. Most tenyleg nem jott ertem de vasarnap mire a szomszed kapuhoz ertem mar ott volt elottem kocsival, csak azt anyam biztos nem tudja. Nem kotok mindent az orrara. Vagyis sose nem tudtam megbeszelni vele semmit, egy fiut se, akkor se szoltam mikor eloszor megjott csak majd aztan mert bizonyis okok miatt muszaj volt, akkor se beszeltem vele mikor elvesztettem... o se beszelt velem soha ilyesmirol... :(
2011. aug. 31. 21:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
8 óra fele mentem el 10kor meg már jött az sms hogy mikor megyek haza. Most ez normális?
2011. aug. 31. 22:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom...Talán csak nem akarja hogy kihasználjanak...
2011. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De miért használna ki? Sokszor hoz édességeket, ha megyünk valahova mindig ő fizet. 10 percre lakik. Mi van ha most én mentem át hozzá?
2011. aug. 31. 23:06
 4/11 valasz88 ***** válasza:
41%
anyukádnak kicsit mocskos a szája...
2011. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindezt 4 után. 19 éves vagyok nekem ne smsezzen hogy mikor jövök haza míg a 15 éves tesóm éjjel 12-1 fele jön haza.
2011. aug. 31. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, megírom másodjára. :)

Az én anyukám is ilyen, és ezzel egyetlen dolgot lehet tenni: Elfogadnod.

Nem visszatámadnod, nem neheztelni rá, de magadra se haragudj ezért. Egyszerűen fogadd el amit mondott, és engedd el, nem számít semmit. Mint egy égető széndarabot, amit fölösleges fogni, hiszen csak fáj. Nem kell erre magyarázat, anyum is mindig ilyeneket mond. Egyszer találkoztam egy fiúval tőlem 5 percnyi sétára a parkba, és egyből mondta, hogyha már első randin nem jön oda, akkor hagyjam a p*csába, ugyan ezekkel a szavakkal élt... de aztán mikor már megtanulta hol lakom, akkor mindig odajött, tehát jogtalan volt amit mondott. :)

2011. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
meséld el Anyukádnak, hogy felnőtt ember vagy önálló gondolkodásra képes...."Elkéne már szakitani a köldökzsinórt"....../szülő/
2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ha nem tűnt volna fel neki, azért te már eléggé felnőttél.

Szerintem magára maradt. Nehéz elengedni a gyerekeket, még ha vita van, akkor is. És hogy anyád idejében mi volt, már változtak az idők is. Néha te is mehetsz. Miért ne? Azt, h. nem vagy szűz, azt azért ne kösd az orrára. Ha már ilyen naiv....

2011. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tájékoztasd róla, hogy nagyon kedves, amiért aggódik érted, de TIZENKILENC éves vagy, nem ellenőrizgethet már folyton folyvást.

Egyébként anyukámmal én sem beszéltem soha ezekről a dolgokról, amikor először megjött még szégyelltem is magam és bujkáltam előle. Durvesz..

2011. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mond meg anyádnak, hogy mossa ki a száját mielőtt hozzád szól!
2011. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!