Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan férfiak,...

Vannak még olyan férfiak, akiknek a szerelmük áll az első helyen bármit is hozzon az élet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Még benne vagyok egy olyan kapcsolatban,ahol a párom számára csak a második helyen állok. Véleménye szerint ez nem így van,de a legtöbb szituációban csak másodiknak érzem magam. Én nem vagyok a társaság középpontja,nem iszom,nem dohányzok és most a legfontosabb,hogy az egyetemen jól tanuljak. Taszítanak az olyan emberek,akik attól hiszik magukat nagynak,hogy minden héten buliznak és lerészegednek. Arra lennék igazából kíváncsi,hogy vannak-e még olyan férfiak,akik a szerelmük nélkül nem igazán érzik jól magukat és ha tehetnék minden percet vele töltenének? Fontos,hogy ez ne csak szóban,hanem tettekben is nyilvánuljon meg. Nekem még lényeg az is,hogy ne legyen bulizós,inkább a munkájára vagy a tanulásra koncentráljon. Persze el lehet menni normális keretek között szórakozni,de azt is jobb,ha a szerelmével teszi (persze ha lehetséges).

Vannak még a mai világban ilyen férfiak? Ha igen,akkor hol vannak?


2011. szept. 3. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
vannak. az én férjem például ilyen. ;)
2011. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És kedves első hol ismerted meg a férjedet? :)
2011. szept. 3. 17:11
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
én is ilyen vagyok!!!!!!! nem mindenki bunkó ám!!!!!!!!!
2011. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is én vagyok az első helyen.
2011. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Az vőlegényemnek én vagyok az első mindenek előtt. Nem megy nélkülem sehova( nem mert nem engedném, csak nem vágyik), bárhol vagyunk rám figyel, én vagyok a középpontban neki. És ugyanígy ő is nekem. Szerintem így lenne természetes.
2011. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem mindenki bunkó,de én valahogy mindig ilyenekbe botlom bele. Én mindent beleadok a kapcsolatba,rosszul érzem magam attól is,ha valami miatt később tudom felhívni,de a páromat cseppet sem zavarják ezek a dolgok. Nem tudom,hol lehetne normális férfiakat megismerni...
2011. szept. 3. 17:17
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Kár hogy nem tudok privit irni neked, igen érdekes tőrténetet tudnék mesélni!
2011. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"és most a legfontosabb,hogy az egyetemen jól tanuljak."


ha neked sem ő az első, milyen alapon várod el, hogy te az legyél neki?

2011. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én is, ha lenne végre lány, akinek kellenék bebizonyítanám
2011. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tanulni együtt is tudnánk,nem kéne akkor is külön lennünk. Neki is érdeke,hogy tanuljon és ne a közösségi életét építgesse természetesen nélkülem...
2011. szept. 3. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!