Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én csak decemberben töltöm...

Ha én csak decemberben töltöm be a 18at, de most 10. -e környékén elakarok költözni a barátommal, lehet belőle valami bajom? És a szüleim tehetnek valamit ellenem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazahozattathatnak, ha akarnak.
2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen haza vitethetnek egy rendőrrel mért nem ér rá az a pár hónap,

és miből képzeled eltartani magad mert attól hogy 18 leszel aligha leszel rögtön önellátó, ha kidob a pasi hova mész 18 elmúltál onnan nem kötelesek viszafogadni mehetsz az utcára csövezni.

2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
magántanuló vagyok és dolgozok ahogy a barátom is dolgozik.és itthon meg sok a veszekedés.
2011. szept. 4. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"És a szüleim tehetnek valamit ellenem?"


Ez a legnagyobb problémád?

Miért éri meg neked bármi olyat tenni, hogy egymás ellen forduljatok a szülőkkel? Ha elköltözöl, az a ő támogatásukkal legyen. Épp elég probléma van az életben, nem érdemes még családon belül is tovább szítani a feszültséget.

2011. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon sok a veszekedés, még az is előfordulhat, hogy eszükbe sem jut hazahozatni, nem?

Magántanuló vagy plusz dolgozol - ennyiből arra következtetek, hogy a szüleid nem igazán törődnek veled, meg hogy merre fordul az életed. Mondtad már nekik, hogy elköltöznél?

Amúgy ha nagyon akarnak, akkor hazahozathatnak.

2011. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semmilyen más problémám nem lenne ha tudnám,hogy a szüleim nem tudnak keresztbe tenni nekem.tudod van egy olyan mondás,hogy jobb távolról szeretni,mint közelről gyűlőlni.És örülök hogy a te családodban mindenki szereti a másikat.Vannak tudod akik nem így vannak.
2011. szept. 4. 19:58
 7/10 A kérdező kommentje:
egyik pillanatban beleegyeznek a másik percben jönnek a gyámüggyel.
2011. szept. 4. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha el tudod magad tartani meg minden ok akkor várj egy picit még decemberig és utána menj el, hidd el nagy égés, hogy egy rendőr hazavisz...

Pl.: December 22-én születtél akkor 21-én este 10-kor elkezdesz pakolni és éjfélkor már elmehetsz. Onnantól a rendőrök kereshetnek, de már nem visznek vissza csak megkérdezik. Még azt sem fogják elmondani hol vagy csak azt, hogy élsz, megvagy nem éhezel nem fázol stb...

2011. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen az utolsónak a választ.
2011. szept. 4. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, mondhatom, meg kellemes karácsony a családnak, gratulálok.
2011. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!