Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Kinek...

Mit gondoltok erről? Kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés

Igaz, férfi fejjel gondolkodom, tehát biztosan letámadnak a nők, hogy azért sem úgy van, de azért leírom, kíváncsiságból. A párom viszonylag nagy mellekkel van megáldva (D-s melltartót hord, ez nektek biztosan többet mond), és nem szereti, de még le is szólja azokat, akik szivacsos melltartót hordanak, azzal az indokkal, hogy az csalás, ettől csak nagyobbnak tűnik, és ezzel bizony átverik a férfi közönséget.


A múltkor vett magának egy fenékleszorító harisnyát, mert úgy véli nagyobb popsija van, mint amekkorát szeretne, és legalább ezzel a harisnyával eltud tüntetni belőle egy keveset. Kicsit fura volt ez számomra, mert ha úgy vesszük, ez is "csalásnak" minősül, és megkérdeztem tőle, hogy akkor ez most hogy is van. Kisebb vitába elegyedtünk, és nem jutottunk dűlőre. Szerinte a szivacsos melltartó az valóban csalás, de a fenékleszorító harisnya nem. Tudom, hogy buta kérdés, de nem tudom megérteni a logikáját, így hát gondoltam megkérdezem itt, hátha okosabb leszek. Szerintetek?


2011. szept. 5. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad! Nőként látom így. És szívből kívánom, ez legyen a legnagyobb nézeteltérés köztetek. Jól megmosolyogtattál, köszi. :)
2011. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad van.
2011. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én is nő vagyok :)
2011. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is egy és ugyanazon kategória a 2 :)

bár szerintem akinek eleve D kosaras melltartót kell hordania, annak nem lehet icipici feneke....na de mindegy :D

egyikkel sincs bajom, bár nekem is inkább a szorítós harisnyára van szükségem.

viszont nem ítélem el azokat a nőket, akik szivacsos melltartót vesznek, azért szerintem az nem akkorát dob a mellen, mint például a szilikon...

2011. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Mit nem értesz ezen?

Neki nagy melle van, ami ritka, büszke is rá, és bosszantja, ha más idegen tollakkal ékeskedik, neki nincs rá szüksége, ezért csalás.

A nagy fenék nem szép szerinte, és nem büszke rá, fenékszorítós harisnyára szüksége van, tehát nem csalás.

Minden nő szapulni szokta a konkurenciát, nem nektek akarunk tetszeni, egymást akarjuk lepipálni.

:)

2011. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha más látszik, mint ami a valóság, akkor az bizony csalás.

Akár többnek, akár kevesebbnek akarunk látszani itt-ott...

2011. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

igazad van

21 L

2011. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igazad van.
2011. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen igaza van a kérdezőnek.

Egyébként a párodnak mi köze van hozzá, hogy ki milyen melltartót hord? Szerintem ritka, ha valaki nem szivacsosat hord, na de mindegy. Ha neki igy jobb, szólja csak le a nők 90%-át :D

26/L

2011. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Amúgy lehet, hogy valahol az irigység beszél belőle, mivel egy bizonyos méret után nem olyan könnyű magadra melltartót találni, de lehetsz akármilyen lapos arra biztosan találsz valami szivacsos csodát.
2011. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!