Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év után mennyire volt...

5 év után mennyire volt komoly a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Összeköltözés,gyerek?
2011. szept. 7. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
1 év után összeköltöztünk, azért öt év elég sok idő. Gyerekünk még azért nincs, mért még ráérünk vele, a házasság gondolata már többször megfogalmazódott, csak hát mi lakodalmas esküvőt szeretnénk és arra még gyűjtenünk kell. De gyakorlatilag úgy élünk, mint a házasok, tehát olyan komoly amennyire csak lehet :).
2011. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Mi 6 évesek leszünk novemberbe.Az összeköltözés már évekkel ezelőtt megtörtént,az eljegyzés sokszor szóba jön és a lagzi is,de még fiatalok vagyunk(és nem vagyok házasság párti).Szüleimnél lakunk,szernénk különköltözni...kb ennyi :)

20L,22F

2011. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

5 év után a útjaink szétváltak,mert az összeköltözés után a problémák állandósultak,pedig addig minden rendben volt.Ő 1 év után megnősült,én 2 év után mentem férjhez.Mindkettőnknek boldog a házassága.Azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Nekünk nem sikerült.Kívánom,ti legyetek szerencsésebbek! :)

2011. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Volt 6 éves kapcsolatom, de nagyon fiatal voltam 19 voltam mikor vége lett, de szinte egyáltalán nem volt komoly. Most van egy 2 éves, az összeköltözés már megtörtént pár hete, esküvőt még nem tervezünk, előbb együtt élünk pár évig :) De ezeket leszámítva nagyon komoly a kapcsolatunk, otthonomat otthagyva költözünk össze, pedig nagyon utálom a változást, és sajnos nekem kellett messzebb jönni. Gyereket meg pláne nem, még nem vagyunk kész rá. 24L 25F
2011. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Attól is függ, hogy hány évesek vagytok, de azért az összeköltözés valószínűleg mindenképp időszerű lenne..hacsak nem 14 évesen kezdtetek el "járni".
2011. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
kedves 17:11-es!mi van ha 14 évesen jöttek össze?ha 5 éve együtt vannak akkor 19 évesek,miért ne lenne itt az ideje az összeköltözésnek?nem értem
2011. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

3 hét után költöztünk össze...

6 hónap után megkérte a kezem...

4 év után nagy lagzit csaptunk...

most pedig a 7-ik közös évünket tapossuk...


26/nő

2011. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

komoly a kapcsolatunk, nemsokára leszünk 5 évesek. Én 19 vagyok, párom 24, ezért az összeköltözés még nem igazán valósítható meg. Mindketten a szüleinkkel élünk, és egyetemisták vagyunk, nincs önálló keresetünk. Ráadásul anyám nem örülne ha elköltöznék, ráér az később is. És nem akarok párom szüleinek a nyakán lenni, hiszen nincs keresetem.

Majd 2-3 év múlva. De sokat vagyunk együtt, 5 percre lakunk egymástól, így majdnem olyan mintha együtt laknánk, hisz ha nincs suli mindig egymással vagyunk.

2011. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
6 éve vagyunk együtt.Kb 3hét után összeköltöztünk.Én 31,párom 29.Nem vagyunk házasságpártiak,bár ő mondogatja,hogy megkéri a kezemet,de én nem ragaszkodom hozzá.Gyerekünk nincs,de ha besikerülne megtartanám.
2011. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
4és fél éve jöttünk össze,fél év után összeköltöztünk,tavaly volt az esküvőnk,idén született gyerekünk. 24 évesek vagyunk egyébként.
2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!