Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz a mai...

Miért ilyen nehéz a mai világban párra találni? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet kicsit hosszú lesz...

Kérdés adott, egy kis adalékot hozzá pedig most adok. Dolgozok, mellette fősulira járok levelezőn. Van autóm, valamennyi spórolt pénzem, csúnyának se mondanám magam, megjelenésem ápolt és igényes. Normális, rendes fiú vagyok, nincsenek káros szenvedélyeim. Nem vagyok én sem szent, mert ha úgy alakul fogyasztok némi alkoholt, de mindig tudom hol a határ. Fősulis lányoknál próbálkozva azt tapasztaltam, h nincs idejük egy kapcsolatra a munkájuk és az iskola mellett, vagy csak engem küldtek el ezzel a fal dumával. :( Társkeresőn regisztráltakkal kapcsolatban sincs jó véleményem, úgy érzem senkinek nincs ideje manapság egy társkapcsolat fenntartására. Szórakozni nem nagyon járok, néha egy-két koncertre, de ott inkább a tizenéves korosztály van jelen (sík részegen). Baráti társaságom sincs igazán, akikkel ki lehetne kapcsolódni.


F/29


2011. szept. 12. 09:20
1 2 3
 1/23 józsibarát ***** válasza:
100%

Öhh, hát azt csinálod "rosszul", hogy normális vagy.

Ezen lehetőleg ne nagyon változtass...

2011. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hüm ez érdekes. Szerintem semmi para nincs veled, csak az hogy nem mozdulsz ki. Ennyi. Valójában én meg ennek a kérdésnek az ellentétjét tenném ki. 26 éves lány vagyok és már tele vagyok...:D
2011. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Talán itt találsz valakit, sok ilyen gondolkodású lány van itt.
2011. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

én neten ismertem meg egy hozzád hasonló kaliberű srácot, már együtt vagyunk pár hete. én 21 éves lány vagyok, de az igazat megvallva nekem is nehéz, pedig van haveri kör, akikkel eljárunk ide-oda. persze ha bandában vagy nem mennek oda hozzád, ha egyedül vagy nem mennek oda hozzád, ha olyan helyen vagy szintén nem, mert nem fogsz nyomulni koncerten vagy kocsmában, amikor a csaj a barátaival van.

nekem bejött a netes dolog, igaz 30 levélből 2nek válaszoltam, de abból egyel azóta párkapcsolatban élek. manapság nincs hely, nincs idő, de meg kell találni azt, akinek van hely az életében. mert igenis nem képtelenség, csak sok idő, sok randi és sok csalódás.

2011. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szüleiddel laksz? Ha igen, akkor talán ez a baj, de amúgy nincs semmi gáz veled, csak keresgél többet, nem is tudom hol...
2011. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Most akkor, a mai világban ciki normálisnak lenni???


Természetesen itt is próbáltam már, de többször is törölték a kérdésemet, mondván ez nem egy társkereső oldal. :S

Vagy ha még a lány vissza is írt, hát az ország tőlem lehető legtávolabbra eső szegletéből. :(

Kimozdulnék én, ha lenne kivel, de az a helyzet, h koncertekre is a legtöbbször magamban járok el. Igaz ott néha van pár ismerős arc.

Egyelőre még a szüleimmel élek. Magamban semmiféleképpen nem szeretnék (nem azért, mert nem tudnám fenntartani magam) és más még nem volt, akivel próbálgathatnám a szárnyaimat ilyen téren.

2011. szept. 12. 10:02
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja és azon kívül igen fiatal ez az oldal olvasóközönsége. Legtöbbje még a tízes éveit tapossa (amivel nincs is baj, legfeljebb annyi, h nőként nem érdekel), tisztelet a kivételnek.
2011. szept. 12. 10:03
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom neked őszintén, hogy nagyon nehéz. Mert az egy dolog, hogy találsz valakit, akivel hű de nagy a szerelem, az édeskevés. Keserű tapasztalatom, hogy rettentő ritka az olyan, hogy a szerelem meg a lángolás csillapodásával is tetszik az illető és képes vagy őt a hibáival együtt mélyen, emberileg szeretni és együttműködni. Mert az esetek túlnyomó többségében arról van szó, hogy a szerelem csak egy illúzió, ami hogyha elmúlik vagy alábbhagy és reálisan kezded látni az illetőt, nem marad semmi benned iránta. Rosszabb esetben pedig gyűlöletbe csap át, mert ilyen is van. Én egyszer találtam olyat eddig életemben, akinél azt éreztem, hogy a lángolás csökkenésével nemhogy képes vagyok őt szeretni, de egyre jobban mélyültek az érzéseim és vele akartam leélni az életemet. Az illetőnél pedig ez fordítva történt, ő elhidegülést érzett, végül szakított. Nagyon szar. Azóta kicsit reményvesztett vagyok... Nem maga a pártalálás a nehéz, hanem annak a kérdésköre, amiről írtam.


25 N

2011. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a legkönnyebb munkahelyen és suliban ismerkedni, ahol nap mint nap megfordul az ember. Nem akarom elhinni, hogy az egész fősulin nincs egy normális szingli lány. Biztos van valami hobbid, vagy valami ami érdekel. A fősulin kereshetsz valami annak megfelelő klubot, vagy csoportot vagy ilyesmit (mint pl. íjászat vagy hasonló) és ott jól lehetne ismerkedni, rögtön megvan a közös érdeklődési kör. Szórakozóhelyen szerintem nem annyira jó ötlet ismerkedni, már csak a sok részeg miatt sem, meg azért sem mert a hozzád hasonló beállítottságú emberek ott nem szoktak tolongani.

Igaza van az előttem szólónak is (10:47) de azért nem lehetetlen megtalálni a párod, nem szabad pesszimistának lenni, próbálkozni kell. Ha elsőre nem jön be, megpróbálod újra és újra és végül úgyis sikerül, fejlődik közben az ember, megtanul türelmesebbnek, toleránsabbnak lenni, kompromisszumokat kötni, önkontrollt gyakorolni. Ahhoz hogy működjön egy kapcsolat szerintem leginkább ezekre van szükség a szerelmen túlmenően.

Ne add fel!


22/L

2011. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kedves 22 L, teljesen igazad van, abban, hogy ha nem sikerül elsőre, akkor majd sikerül 6-odjára, de nagyon könnyen ki lehet így futni az időből. Ahhoz, hogy leszűrd, működik-e a másikkal életközösség szinten a kapcsolat, nem elég 1-2 év sajnos. Erre írtam, hogy jó adag mázli is kell ahhoz, hogy megtaláld azt, aki valóban az életed párja. Egyébként kérdező, te még viszonylag jó helyzetben vagy, mert te akár 10-15 év múlva is csinálhatsz gyereket, szóval neked gyakorlatilag soha nem késő, viszont a nőknél sajnos teljesen más.
2011. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!