Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltem a bátyám. Mit...

Nagyon féltem a bátyám. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen,olvassátok el,fontos lenne.Köszönöm!:)


Bátyám 28 éves.Nem egy átlagos ember.Azt hiszem,hogy Pán Péter szindrómája van,bár ez nem bizonyos teljesen,de elég valószínű.Még a mai napig sokszor úgy viselkedik mint egy vérbeli 5 éves.Ha csinál valamit,azt meg kell nézni,mindent bizonygat,és sokszor azt hiszi,hogy nem hisszük el neki amit mondd.Ezzel már kezd az agyunkra menni.Elég gyámoltalan és mulya 28 éves férfi létére,sok dolgot nem mer egyedül elintézni.Ennek ellenére egyetemet végzett,rettentő okos,és művelt,és még tovább is akar tanulni,DE!Ő sosem járt szórakozni,sehova sem!A szórakozás fogalma alatt értem a színháztól kezdve,a "beülünk egy kocsmába,és egy sör mellett beszélgetünk"-et,meg a vad bulizást.Ő egyiket sem teszi.Csak tanul és itthon van.Nem volt még soha barátnője,semmilyen kapcsolata se a lányokkal,ennek ellenére már látom,hogy kezdenek benne felvillanyozodni az apai ösztönök.Szerintem a kortársaihoz képest elég le van maradva,ha így fogalmazhatok.Féltem őt,nem akarom,hogy egy besavanyodott,otthonülős ember legyen 30-as,40-es éveire,akit csak a kutya hallgat meg.Apai ágon elég sok rossz tulajdonságot örökölt,pl.pesszimizmus a köbön,mindenben a rosszat látni,a legpitiánerebb dolgokból elefántot csinálni,és ha vmi nem úgy jön össze neki,ahogy tervezte,össze dől a világ,dúl-fúl.Mindezek ellenére én úgy gondolom,hogy szerethető,mert kedves,megértő,türelmes is tud lenni,egyáltalán nem csúnya,de önbizalma az a béka segge alatt.Édesapám kiskorában rengetegszer leszidta,ezt ne így csináld,úgy csináld,ez teljesen lerombolta minden önbizalmát,ami nem is biztos hogy létezett neki(?)Azóta is bizonyítási vágy van benne.


Én mint húg,mint tehetnék érte?Nagyon kétségbe vagyok esve.

18/L


2011. szept. 16. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
mutasd be neki egy nimfomán, kis elvárássokkal rendelkező barátnődet
2011. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AZ nem baj h otthon ülős, de az már igen h még soha nem volt barátnője.biztos vagy benne h még soha nem volt?nem lehet h egyszerűen csak te nem tudsz róla és csak szimplán túl aggódod a dolgot?szerintem a legjobb amit tehetsz h biztatod a barátnő keresésre.vagy esetleg ha tudnál ismerős csajt 24től mutasd be őket egymásnak hátha lesz belőle valami.más nem nagyon jut eszembe
2011. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet hülyeséget írok, d szerintem ha csinál valamit pl mondod, hogy még tanulni akar szóval ha elér valami eredményt dicsérjétek attól lesz önbizalma. És hívd el akár te is bulizni. Mármint üljetek be a haverokkal valahova és hívd el őt is. Lehet rákap az ízére.


17/L

2011. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
önts belé lelket.próbál társaságba vinni,ahol megismerhet új embereket
2011. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem jár el otthonról mert nincsenek barátai.

Szóval a barátnő másodlagos, egyenlőre barátokat kell szereznie, azután jöhet a barátnő.

2011. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak magamból tudok kiindulni, mivel ugyanilyen vagyok. (annyi különbséggel, hogy én nem vagyok okos és még sz@rul is nézek ki) SDzóval, leginkább semmit nem tudsz tenni...


31/f

2011. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!