Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Barbiii07 kérdése:

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm belezúgott a bátyámba? :S

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mit kellene csinálnod?

Talán nem beleavatkozni az életükbe....

Amúgy keveset írtál,nem tudjuk,hogy miért zavar ez téged...

2011. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit... :)


Ha csak nem látod, hogy kifejezetten rossz hatással lennének egymásra, akkor örülj neki! :)


Csak semmi féltékenykedés... :P

2011. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a barátnőd azt kérte, csinálj valamit?
2011. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A baj az hogy Londonban lakok. A bátyám magyarországon. Úgy két év és talán ő is jön. De barátnőm csak róla beszél, ő a telefonon a háttérképe. És igen az lehet hogy egy kis féltékenység is van bennem, de az is közre játszik hogy a bátyám az utóbbi évben teljesen megváltozott. Csendes jó fiúból, csajozós, részeges, csúnyánbeszélő, idegesítő ember lett. Tudom... a testvérem, naná hogy idegesítőnek tartom, de nem. Tényleg megváltozott. :S És érte is aggódom, no meg barátnőm, lehet hogy nem komoly ez a dolog..de hamar belezúg a fiúkba :S és könnyen összetörik. És nos, mint ugye mondtam a bátyám mostanában eléggé...a szívtörőt játsza. Az is igaz hogy itt van a távolság. De nem tudom :S
2011. szept. 16. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
ez az ők dolguk. Hagyd:)
2011. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor majd ők megoldják. És mit tegyek amikor nekem kezdi mondani hogy: jajj de cuki, de imádom, ezt mondta, azt mondta? :S
2011. szept. 16. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd végig. Én is szoktam a sógornőmmel beszélgetni, akkor is ha épp a tesója bántott meg, el szoktam neki mesélni. Nyilván nem fog uszítani a saját bátyja ellen még akkor sem, ha a női szolidaritás azt kívánja. De pont ez benne a jó, hogy megoldást segít találni, mert nem akar a tesójának se rosszat, viszont elég jól ismeri ahhoz, hogy értelmeset tudjon nekem tanácsolni. Nyilván nem így tenne, ha nem kedvelnénk egymást. Szóval ha alapvetően összeillenek, és jó a kapcsolatuk, akkor az mindenkinek jó lehet.
2011. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Nincsen barátod, hogy mások szerelmi életével foglalkozol??

(Vegyél egy vibrit.)

2011. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy így, ahogy elmondtad aggódsz, hogy a bátyád rossz hatással lenne a barátnődre. De sajnos nem tudod megelőzni, ha így pórul jár...

Hány olyan eset van, hogy látni lehet előre a végeredményt, de mégsem lát a másik tovább az orránál. Nem tudod más helyett élni az életét, aki rosszul dönt nem tud jól dönteni, hiszen azért dönt rosszul.


És lehet, hogy a végén happy end lesz a vége... :)


De semmiképpen ne érezzék azt, hogy szét akarod őket szakítani, mert így már csakazértis belemennek.

Após-anyós jelölteknek szokták javasolni, hogy ha nem akarják, hogy a gyerekük valakivel összeházasodjon, nehogy ellenezzék a kapcsolatot, mert akkor végképp egymás felé sodorja őket a dacszövetség.

2011. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Aki azt írta, hogy minek foglalkozik a kérdező más szerelmi életével, egy idióta. A szomszéd Mari meg Sanyi kapcsolatát én is leszarnám, de az hadd érdekeljen már egy kicsit, ha történetesen a testvérem és a legjobb barátnőm készül összeszűrni a levelet...
2011. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!