Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a párod...

Mit szólnál hozzá, ha a párod egy nemzeti ünnepség miatt nem menne el veled vidékre egy pár napra a szüleidhez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Én múltkor azért nem utaztam vele el a szüleihez, mert csajbulit tartottunk a barátnőimmel az üres lakásban :)


Igen nagy hárpia lennék, ha ilyenen felhúznám magam. Különben is, az én szüleim, nem az övéi.

2011. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mind a ketten dolgozunk, alig van időnk egymásra, amikor leutazunk vidékre legalább van pár nap amit együtt tudunk normálisan tölteni, kikapcsolódni stb.
2011. szept. 22. 12:25
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
A Haza mindenek előtt!
2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki ez fontos, tartsd tiszteletben. Te úgyis a szüleidhez mész, azért nem arról van szó, hogy kettesben lennétek valahol.


Engem nem zavarna.

2011. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha a párodnak egy kis magánéletre is szüksége van? Lehet hogy nem is a nemzeti ünnep fontos számára, hanem hogy egy kicsit egyedül, nyugiban legyen. A szüleid házában pedig valamilyen szinten mégiscsak idegen, lehet hogy ő nem tud ott lazítani, csak nem akar megbántani.


Ha elfogadsz egy tanácsot, ne csüngj ennyire rajta. Nem múlik ezen a pár napon semmi, és néha úgyis kell, hogy az ember külön is kikapcsolódjon.

2011. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Mit szólnál hozzá, ha a párod egy nemzeti ünnepség idején elmenne a szüleihez egy pár napra?
2011. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő dönti el mi fontosneki. Tartsd tiszteletben.
2011. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Miért mit csinál ő a nemzeti ünnepen? Megy vigadni? Vagy marad otthon? Lehet a szüleidet nem komálja, lehet egyedül akar maradni... Biztosan meg beszélném vele a konkrét okot, aztán meg érteném és mennék egyedül... Bár mi a párommal a szüleihez együtt megyünk vidékre...
2011. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kimegy az ünnepségre. A szüleimmel jóban van, teljesen otthon érzi magát nálunk. Megértem hogy fontos neki,nem is az a baj, csak jó lenne kicsit kilépni a szürke hétköznapokból, és együtt tölteni pár napot.
2011. szept. 22. 12:34
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
nem kéne jobbikosokkal kezdeni....
2011. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!