Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz szokas? Kapcsolat!

Rossz szokas? Kapcsolat!

Figyelt kérdés
A parom (30), hazahozza a munkahelyerol a wc papirt. Tudom, hogy nagyobb "bunre" nem lenne kepes,meg nem torvenyszego,de engem annyira irrital. Nem zsugori,tolem nem sajnal semmit,legalabbis esszeru keretek kozott es a csaladomtol sem. Mindent megtudunk beszelni,ettol ezerszer fontosabb kerdeseket is feszegettunk mar, de ezt valahogy nem tudom neki felhozni. Miert szegyellem ezt jobban? Es ez neki miert jo? Mert azt csak nem gondolhatja,hogy ezzel kicsivel is jobb nekunk. Nem keres valami fenyesen,de az atlag fizetest hazahozza, kulfoldon elunk, tehat itt ez azt jelenti,hogy boven eleldegelunk,de ebbol sosem lesz sajat lakas stb. Amire nagyon nincs is szukseg, hisz en kb 3x annyit fogok hazahozni,mint o. Nem tudom ez mennyit szamit, en vagyok a no (25), de egyszer megkerdezte ez engem nem zavar e. Mondtam,hogy nem, tisztessegen dolgozik, 6evet szenvedett az egyetemen a diplomajaert, nincs miert elitelnem,en nem varom el tole,hogy pluszban meg fizikai munkat vegezzen,regen ezt is csinalta. Lehet bantja kicsit a hiusagat,hogy en tobbet fogok keresni,de hamarosan eskuvo,es szerintem orul is,hisz o is joletben elhet. O nem magyar, nelkule nem jottem volna ide tanulni, es termeszetesen a tanulmanyaim alatt is tamogat, szamomra termeszetes,hogy mivel a lelki bekem mellette leltem meg, vele fogom leelni az eletem es nem tantoritok mellole, ha csak o ezt ugy nem akarja. Remelem ez kesobb nem alakul at egy meg nagyobb "rossz" szakosba. Talalkozott mar valaki hasonlo esettel? Igaz sokat beszel arrol, hogy mi mennyibe kerul, de nem neveznem veszesen sporolosnak. Felhoztam,hogy majd x ev utan,ha meglesz ra a penzem veszek egy uj bmw-t, azert ezt mert ez a kedvence, en meg kb ugyanugy rajongok az audiert mint a bmw-ert. Erre azt mondta ne vegyek majd ujat,mert egy hasznalt sokkal olcsobb. Ezek csak tervek..tudjatok,jol esik a lelknek. De aztan elmondtam neki,ha en x evig ulok az egyetemen,es utana a fizetesembol erre futni fogja,ha nem koltekezek esznelkul-es mar pedig igy lesz- miert ne engedhetnem ezt meg magamnak? Kemenyen dolgozom ezert,nem koltekezem,nem cigizem,nem alkoholizalok,sosem buliztam. Igy felvetettem neki,hogy bizony x ev mulva nyaralgatni fogunk,meg teljesen felepiteni a kozos jovonk anyagi szempontbol is.
2011. szept. 22. 15:14
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Termszetesen hozzatettem,hogy az o fizetese is nagyon fontos, hisz nelkule most ehenhalnank,es kesobb is jol fog jonni. Valamint a hivatasa az egyik legszebb.
2011. szept. 22. 15:17
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
igen, ciki hogy hazahozza a wc papírt! LOOOL!
2011. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Ez aranyos! :) Tipikus női gondolkozás. :D Agyalsz össze-vissza, bolhából csinálsz elefántot, ahelyett, hogy megkérdeznéd minden sallang nélkül a párodat: Miért szokta hazahozni a klotyópapírt, a munkahelyéről, holott nem olyan nagy kiadás megvenni?

Egyébként lehet, hogy csak spórolni akar rajta egy kicsit. Nem hiszem, hogy valami bonyolult leli okot kellene sejteni a háttérben. :D

2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%

ma 15:19


Nem ciki! Ha kimosni vinné haza, az lenne a ciki. XDDD

2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Sporol, ahol tud. Szerintem ugy gondolja, minek fizessetek WC papirert, mikor hazahozza. Am lehet, hogy majd kesobb majd "mason" is igy probal sporolni. (Egyebkent a WC papir lopasa torvenyszego, munkahelyen feljelenthetik. A cegtol lop, mindegy hogy mit.
2011. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%

Hogy a munkahelyéről lop, az nagyon gyakori, számtalan alkalommal hallottam és látom ezt itt is. Elítélendő ettől függetlenül, és másnak is gondot okoz ezzel, például akinek meg kell vennie megint, vagy akinek nem jut, mert valamelyik tahó elvitte.

Hogy féltékeny a fizetésedre(ami még nincs ha jól értem) férfi létére, az is érthető. A férfi szeretne családfenntartó lenni, és ha ebből a szerepből a nő kiüti, akkor rosszul fogja magát érezni, szinte már ő lesz a nő a kapcsolatban.

Éppen ezért úgy tervezi a költségeket, ahogy az ő pénzéből futná, és nem úgy, ahogy a kettőtök pénzéből. Szégyelli, hogy a tiédből kell költenie, hogy csak a te segítségeddel lesz BMW, míg egyedül sose szedné rá össze a pénzt. Alárendelve érzi magát, és ez érthető.

Ha hozzávesszük a kicsinyességet, amit a wc papír ellopása jelent, akkor összeáll a kép: egy önbizalomhiányos valaki, aki így lázad az őt másodrangúvá tevő munkahely ellen.

2011. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
Fúú lehet én vagyok fáradt, de most mi is a kérdés? Nem értem!
2011. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem tole, de nem kaptam ra valaszt. Vagyis termeszetesen azt, hogy "mert itthon jol jon". Ez nekem nem valasz. De valahogy ez annyira irrital,hogy nem is akartam feszegetni. Na,nem azt szeretnem megtudni,hogy o mit gondol,mert az toletek erdekes lenne,csak hogy masnal is volt mar ilyen? Mert lehet en vagyok a naiv,de nekem ez eleg eros...persze letudnam igy elni az eletem, csak nem igazan tudom megerteni.
2011. szept. 22. 15:23
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Ja, már látom a többi válaszból! :)) A WC papír? Hát nézd... valamiből meg kell venni a BMW-t!
2011. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
És minek írtad le az élettörténetedet? Full felesleges volt.
2011. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!