Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazamennétek a helyemben?

Hazamennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg aupair vagyok Angliában. Az egyetemen évet halasztottam (még két év van amúgy hátra), és otthon van a családom, barátaim, és a párom. Viszont itt kint elvégztem egy tanfolyamot, amivel viszonylag jól fizető állást kaphatnék. Szeretek itt élni, tetszik a hely, és az angolt is szívesen beszélem. Ti a helyemben hazamennétek a családhoz és befejeznétek az egyetemet, vagy maradnátok Angliában és elkezdenétek élni a saját életeteket.
2011. szept. 28. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem élni az életem,egyetem félbemaradt,családom,barátaim évente kétszer látom.Perzse hiányoznak,de honvágyam nincs..Lassan férjhez megyek,egy csodás angol fiúhoz...:)
2011. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben volnék,Angliában maradnék,és elkezdeném élni a saját életemet.
2011. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Az angol fiúk tényleg csodásak.


főleg amikor hetente 3-szor a seggrészegségig isszák magukat. :)

2011. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én kint maradnék.
2011. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Én is itt élek, és eszem ágában sincs hazamenni a semmibe! Itt van egy tisztességes fizetést és megélhetést nyújtó munkám, amit nem akarok feladni.
2011. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

ma 09:49


Gondolom nem jártál még Angliában,ha igen akkor csak a kocsmákat látogattad mint az alja nép,ami természetesen itt is megvan,ugyan úgy mint Magyarországon.

A vőlegényem és a baráti köröm nem a kocsmába járó társaság,sőt be sem teszik a lábukat az ilyen helyekre.

Nem kéne általánosítani,még ha irigy is az ember.

2011. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, jó kérdés..


A családot még csak-csak lehet mellőzni, na de a páromat én sosem hagynám el egy állás miatt... Persze ez függ attól is, hogy mennyire szoros a kötelék köztetek. Ha eléggé, akkor kivinném magammal, ha nem annyira, akkor azonnal szakítanék és mehet a dolog.

2011. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Attól függ....

Milyen egyetemre jársz?Mert ha olyan szakmád lesz amivel közel sem biztos hogy eltudsz helyezkedni akkor én maradnék kint és sz.arnék haza jönni.Ha viszont tudod azt hogy egy jól kereső és keresett szakmád lesz,akkor meg gondolnám hogy befejezem e az egyetemet....

Egyébként ha te ott jól érzed magad és úgy érzed hogy ott kiteljesedett az életed és jól érzed magad a bőrödben akkor én tuti nem jönnék haza,barátokból és családból nem lehet megélni sajnos!!

2011. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja és még a diplomádból sem biztos hogy megfogsz tudni élni..

Mit tanulsz amúgy?Lehet tudni?

2011. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, ők kimennének-e utánad, vagy megélnél-e itthon.
2011. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!