Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom a volt pasimmal?

Miért álmodom a volt pasimmal?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve szakítottunk, rögtön neki is, és nekem is lett másik kapcsoltunk. Ők azóta már szakítottak, én férjhez mentem:)

Minden téren elégedett vagyok a férjemmel, nagyon szerelmesek vagyunk. A volt pasim napközben eszemben sincs, viszont nagyon sokat álmodom vele...

Ő mondta még nekem anno, hogy az, akivel álmodunk, sokat gondol ránk a valóságban, azért van.

Szerintetek?


2011. szept. 28. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ragaszkodtál hozzá azért álmodsz róla.

Én is álmodom néha a volt barátommal pedig mi már 6! éve szakítottunk, és férjnél is vagyok!

2011. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi ezoterikus oka nincs ennek, nem azért álmodsz róla, mert "sokat gondol rád", ez hülyeség. Azért álmodsz róla, mert nem tudatosan, de még mindig sokat foglalkoztat, esetleg nem sikerült teljesen letisztázni mindent szakításkor és maradtak benned kérdések.
2011. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OFF: hajjaj... látom magam előtt a jövőmet... :/ 21/L és azt megtudnátok mondani, hogy hogyan lehet túljutni rajta, legalább olyan szintig, hogy csak éjszaka jöjjön elő?
2011. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy lezárod magadban, megválaszolod magadnak, hogy miért alakult így, levonod a tanulságokat és végül ELFOGADOD.


25 N

2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"ELFOGADOD"


Én léptem ki abból a kapcsolatból, mert én nem éreztem azt, hogy értelmes jövőnk lenne együtt..A szerelem részemről még a kapcsolat alatt elmúlt.

2011. szept. 29. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is el kell fogadni, ha éppenséggel TE léptél ki. Te szerintem nem gondoltad végig a kapcsolatot amikor szakítottál, nem elemezted ki magadban, nem ismerted fel a tanulságokat, nem kerültek helyre a dolgok, nem integráltad be az életedbe vagyis nem igazán zártad le. Sok pszichót kellett hallgatnom az egyetemen, tudom, miről beszélek. Ez bár egy letűnt kapcsolat, de félig-meddig a mai napig ott vannak a kérdőjelek.
2011. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"nem gondoltad végig a kapcsolatot amikor szakítottál, nem elemezted ki magadban, nem ismerted fel a tanulságokat, nem kerültek helyre a dolgok, nem integráltad be az életedbe vagyis nem igazán zártad le"


Kb. 8x szakítottunk, a végén már belefáradtam, és értelmetlen volt. Kiábrándultam, már nem láttam a férfit olyan csodás lénynek, sőt, inkább irritált a stílusa, és ahogy bánt/beszélt vele.

Hadd ne kelljen már bizonygatnom, hogy életem lehető legjobb döntése volt, h szakítottam vele, és csak azt bánom, hogy nem az első szakításnál lett végleg vége. Csak mindig hagytam hogy visszasírja magát..

2011. szept. 29. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Hűha.. hűha... nekem is van még egy ilyen kapcsolatom. ezerszer szakítottunk, mindig visszajött, aztán mi már verekedtünk is, vitatkoztunk is, kiabáltunk is... a rokonaim egyik fele utálja, a másik leszarja.. a barátaim pedig mindig csak legyintenek, és azt mondják, hogy ti úgyis összefogtok megint jönni ^^ ... A srácot tényleg szeretem, nem tudom hogy szerelemmel-e vagy csak szeretettel, de eléggé ragaszkodom hozzá ^^
2011. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!